Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek akik szeretne...

Az olyan emberek akik szeretnek veszekedni, szeretik a konfliktusokat. Nekik ebben mi a jó?

Figyelt kérdés
Akàr csalàdban van ilyen akàr pàrkapcsolatban. Mindenfelé vannak. Megfigyeltem ha épp nyugi van minden oké az ilyen ember akkor is keresi az okot hogy mondjuk veszekedhessen. Ebben mi a jó nekik? Nem értem? Nem jobb a nyugalom a békesség a szeretet?

2019. aug. 27. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Békesség? Szeretet? Abba mi az izgi??
2019. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért veszekedésben mi izgi van? Nem értem. Ha unalmasak a napok akkor programokat kell csinàlni ki kell kapcsolódni vagy valami.
2019. aug. 27. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Középpontban vannak, nem unatkoznak (így a környezete sem), szereti, ha a másik fel van húzva, ilyen az alaptermészete, betegségből adódik a probléma, stb. Azonban lehet, hogy valóban igaza van, csak a másik fél nem akarja tudni megérteni, vagy rosszul fejezi ki magát, ezért van a cirkusz.
2019. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki mas beallitotsagu ezert jo ha kiismered a parodat mielőtt kózös eletet kezdenetek. Egyeseknek ez a béke, nyugi es a szeretet ha veszekedhetnek.
2019. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha félnek tőlük, azért ordítanak balhézva. Ez a győzelem, a hatalom érzését adja nekik.
2020. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyerni szeretnének; meg még közben maga az izgalom,hogy "húú, itt most vita lesz, próbáratéttetik, megmérettetik az erőm". tehát hogy pl ilyen izgalmas kihívásnak tekintik.---gondolom én.
2021. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*meg még pl van fölösleges dühenergiájuk, és akkor a veszekedés közben ki tudják osztani magukból a feszkót; ki tudják "önteni", és akkor megszabadulnak tőle. a feszkótól. És megkönnyebülnek, megkönyyebbül a kis lelküs. ÚGyérzik, legalábbis ideiglenesen.
2021. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!