Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megtanulni röhögni?

Hogyan tudnék megtanulni röhögni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok semmin. Soha életemben nem éreztem úgy, hogy valami annyira vicces legyen, amin szét kéne nevetnem magam. Általában amikor mások torkuk szakadtabol nevetnek, én csak mosolygok. Help.

2019. aug. 28. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy inkább feszélyezve érzed magad? Szerintem ezt nem érdemes “megtanulni”, mert szörnyen feltűnő lenne, hogy a röhögésed csupán színjáték. Inkább mosolyogj őszintén, mintsem röhögj műviesen! :)
2019. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Iratkozz be az ELTE IK-ra... csak röhej, ami itt zajlik.
2019. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el, hogy semmin nem tudsz jóízűen nevetni. Én sem vagyok egy mosolygós, mindenen nevetős típus, de amikor spontán dolog történik - könnyekig, és fetrengésig nevetek. Nem lehet, hogy inkább az a baj, hogy nagyon egyedül vagy? És nincs igazi barátod? Vagy bárki akivel nagyon jól tudod magad érezni?
2019. aug. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó nyomon járnak az előttem szólók. Valószínűleg nem tudsz ellazulni, félsz, hogy nem tudod kontrollálni a dolgokat. Másban nem vettél észre ilyesmit?
2019. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se tudtam soha, úgy igazán.. Biztos jó lenne..

18f

2019. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából annyi, hogy megtanultam úgy röhögni, ami valódinak tűnik és a többieknek nem tűnik fel, hogy semmi nem vicces nekem az adott dolgon, de tényleg igazán még nem jött össze.
2019. aug. 28. 17:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem, az első válaszolónak lett bélyegezve, és még hozzá tenném, hogy egy nem feltűnő, eléggé jó színjáték amit csinalok.
2019. aug. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!