Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért adnak hasztalan tanácsok...

Miért adnak hasztalan tanácsokat az embernek még a saját barátai is?

Figyelt kérdés
Idegenektől vagy ismerősöktől még csak elnézhető, ha tanács helyett semmitmondó anekdotával ütnek el egy problémát. 30 éves kor környékén mindenkinek nagy probléma a fix lakhatás tervezése, de egy 28 éves, világ életében egyedül élő embernek ne a családalapítást adjuk tanácsnak. Gúnyos dolog egy ilyen lehetetlen dolgot mondani egy ilyen helyzetben élő embernek. Persze azt nem tudhatják, hogy még szexuális életet is összesen 2-szer éltem, de azt igen, hogy nekem nem szokott párom lenni sohasem.
2019. aug. 29. 19:24
 1/3 Ramos ökle ***** válasza:
Mindenki olyan tanácsot ad, amilyen telik tőle. Ez nem az ismeretségtől függ csak, hanem az élettapasztalattól, értelmi képességektől, ilyesmi.
2019. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, vannak "reménytelen" emberek, akiknek semmilyen tanácsot nem igazán lehet adni. Azt úgysem fogja senki megmondani, hogy egy lúzer vagy aki örök életére egyedül marad.
2019. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak olyantól fogadj el tanácsot aki már járt a cipődben vagyis elérte azt amit te még nem... Mellesleg minek kérsz tanácsot? Szerintem magad kell hogy döntéshez juss akkor szerzel tapasztalatot és később jobbam fogod látni a helyzetet. 17F
2019. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!