Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteget foglalkozom 14...

Rengeteget foglalkozom 14 hónapos kisfiammal, de néha úgy érzem, hasztalan minden és saját útját járja. Tanítok neki szavakat, állatokat stb. , de egyáltalán nem köti le. Más is érezte ennyire csalódottan magát?

Figyelt kérdés
Tündéri, vidám, mozgékony kisfiú, mindenki imádja, de félek, hogy a beszédfejlődése sem lesz tökéletes.
2009. szept. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem neharagudj de tulzásba viszed,nem kell még annyira fejleszteni azt a gyereket,lesz rá még idő bőven,nem vagy elkésve semmivel
2009. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csalódottan??Magadat??mit vársz attól a gyerektől?Miért ne lenne a beszéde tökéletes,mert nem akar atomfizikus lenni 1,5éves korára?Szegény gyerek,hagyd őt fejlődni a maga ütemében.
2009. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne keseredj el, én is hasonló cipőben járok (16 hós). A környezetemben van 2 hasonló korú baba, és bár tudom, hogy nem szabad összehasonlítani őket, önkénytelenül ezt teszem. Ők már vagy beszélnek (21 hós), vagy értelmesebben gagyognak (15), mi még csak ott tartunk, hogy 3 hónap után végre felismerjük a zsiráfot illetve 6 hónap vau-vau tanítás után kb 1 hete vauzik. Egy értelmes szót mond: cici :-)

Valóban igazuk van az előttem szólókak: szépen lassan majd el kezd beszélni. Szerintem jól csináljuk, hogy foglalkozunk velük, nem atomfizikusnak akarjuk nevelni őket!

2009. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!