Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van két fiatal lányban...

Miért van két fiatal lányban ennyi gonoszság?

Figyelt kérdés

Álltam ma a fagyipult előtt beszélgettem a haverommal, aki árulja a fagyit a sétáló utcában.


Szemben ül a padon két lány 16-18 év körüliek. Befestett haj, oldalt felnyírva, lenge ruha, nyitott szájjal pattogtatták a rágót, flegmák voltak. Nem jellemzem őket, egy K betűs szó jut eszembe róluk.


Bámulták a járókelőket de mocskosul feltűnően, zavaróan.

Engem is megnéztek, nagyobb darab de sármos srác vagyok, elég jónak számítok. De! Beszélték egymás közt, hogy ,,na akkor nézzük a jó pasikat. Merre vannak az izmosak, helyesek?”...

Ez ok, el van fogadva, ilyenek.


De kinevettek beteg idős embereket, egy tolókocsis fiút, a kövéreket, meg egy 10 év körüli fiút, aki fogta az apukája kezét menet közben. Én is megfogtam a szüleim kezét az utcán 12 éves koromban is.


Miért van ennyi rosszindulat két lányban, akikre ránézve már szinte biztos, hogy nem a főnyeremény kategória?


Természetesen nem általánosítok, vannak rengetegen olyan lányok, akik imádnivalóak ebben a korosztályban! Szeretem is a rendes csajokat.


Én most erről a kettőről meg a hozzájuk hasonlóakról kérem ki a véleményeteket. Köszi a válaszokat!


20/F



2019. aug. 29. 22:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

"Önértékelési problémájuk van"

Még szerencse! Az azt jelenti, valahol mélyen van bennük legalább szemernyi önkritika valamilyen formában. Mondjuk, ha emberi viselkedést erőltetnének magukra, annak megfelelöen nőne remélhetőleg az önbecsülésük is és az pstobaság, gonoszság lekopna.

2019. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!