Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétszínű vagyok?

Kétszínű vagyok?

Figyelt kérdés

Mondok példákat: Ha játszok és sikerem van, még jobb leszek, viszont, ha valami nem sikerül, elkezdek kapkodni, türelmetlenkedni.

Ha utálok valakit általában a szemébe is mondom, és másnak is, hogy utálom, szóval őneki is ugyanazt mondom róla, mint másoknak.

Ha valamilyen sportot űzök és külső, előre meg nem jósolható körülmény néz velem szembe, irányt változtatok (idegen kutya, sűrű növényzet, csúszós út)

Emellett a lányokat tovább nézem, mint a férfiakat.

Továbbá, ha valakit kinevetnek, vagy valami vicces, nem nevetek, csak akkor, ha körülöttem mindenki nevet.

Ezek a dolgok, tulajdonságok, példák kétszínűségre utalnak?


2019. aug. 30. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"(átvitt értelemben, rosszalló) Olyan <személy>, aki szemtől szemben mást mutat v. mond vkinek, mint a háta mögött; alakoskodó."


"Ha utálok valakit általában a szemébe is mondom, és másnak is, hogy utálom, szóval őneki is ugyanazt mondom róla, mint másoknak."


Szerintem ez pont az ellentettje a kétszínűségnek, a többi példának meg az égvilágon semmi köze nincs hozzá...

2019. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.: Ez csak következményes.

2.: Ez őszinte, egyenes.

3.: Ez azt jelenti, hogy futás közben nem alszol.

4.: Ez attól függ, hogy milyen nemű és hány éves vagy.

5.: Ez alkalmazkodó :)

2019. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!