Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudatosan kétszínű az ilyen...

Tudatosan kétszínű az ilyen ember, vagy valami betegsége lehet?

Figyelt kérdés

Volt munkatárs, aki állandóan alázott, meg lenéző volt. Mikor mások szóvá tették neki, hogy ok nélkül bunkó, akkor bocsánatot kért. Tehát néha mutatja az emberségnek a halvány szikráját, de az esetek többségében érzéketlen. Azóta eltelt egy kis idő, munkahelyet váltottam, de volt kollégám mesélte, hogy el lett küldve ez az ember, mivel nem tetszett a főnöknek a stílusa. Nem rég mikor összefutottam vele, felismert és mintha a legjobb barátok lettünk volna, olyan lelkesedéssel üdvözölt. Aztán bunkón lerázott.

Nem értem, mert kicsit olyan, mintha félne bárkit is közel engedni magához és molyan védekezés lenne nála ez a bunkó stílus. Vagy esetleg valami mentális betegsége lehet.


2019. júl. 11. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,valszeg fél közelengedni magához az embereket.skizoid személyiségzavaros emberek szoktak igy viselkedni.
2019. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!