Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kétszínű embereket miért...

A kétszínű embereket miért bántja ha hidegen viselkednek velük és miért próbálják újra meg újra felvenni a kapcsolatot azokkal akikkel kétszínűen viselkednek?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom.Próbálják megkörnyékezni az áldozataikat,anélkül,hogy tisztáznák a dolgokat-ellentétben a korrekt emberekkel.Feltűnően érdeklődőek,"figyelmesek",hogy utána fondorlatos módon egy nem várt pillanatban felkavarják mások lelkét.A furcsa az egészben,hogy ők is mesélnek a gondjaikról.Nem tudom nem félnek attól,hogy majd a másik is olyan fontorlatos módon,vagy direktebbül is az ő lekükbe is belefog csapni.

És az ilyen emebernek még van képe arra célozgatni,hogy fáj neki,bántja a másik ember hidegsége.Mégis hogy kellene vele viselkedni ha az a célja,hogy zavart okozzon másokban?Röviden,tőmondatokban lerázom,mivel azt,hogy összefussunk nem kerülhetem el.



2018. okt. 12. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak fogást keresnek a másikon, semmi több. Bár ha ügyes vagy, akkor simán önmaguknak fognak ártani, mert amit neked kívánnak, azt magukon tapasztalják meg. Ezért nem árt ha butának, és ostobának mutatod magad,azt hiszik, hogy fölébed kerekedhetnek, és taposhatnak rajtad-miközben önmaguknak ártanak- mert így jó a játék.
2018. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt,hogy fogást keres?
2018. okt. 12. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 Döfni akar a hátadba, mert gyáva, szemtől szemben tudja, hogy veszítene veled szemben.
2018. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,keresi a támadási felületet.Vagy azt gondolja,úgy sem fogok visszaszólni neki
2018. okt. 12. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom az első válaszoló úgy érti, hogy az ember gyenge pontját keresi az ilyen kétszínű "barát".

Közelünkbe férkőznek kihasználnak, lopnak, csalnak, hazudnak. És megsértődnek ha az ember elkerüli őket.

És hogy miért? Egyszerűen azért, mert azt hiszik át tudnak verni bennünket, nem tudják, hogy lebuktak.

Ők is társas lények, ezért kapaszkodnak foggal- körömmel. Nincs sok barátuk, ezért ragaszkodnak ahhoz, aki már egyszer szóba állt velük.

2018. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az illetőnek akitől írtam van sok barátja, hogy mennyire közeliek azt nem tudom vagy csak ő gondolja, hogy azok.De az biztos nincs sok akivel játssza ezt a huzavonát,és keresi magának az áldozatokat és ha valaki emiatt tovább áll az rosszul érinti,mert nincs akivel játszadozzon.
2018. okt. 12. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kétszínű a személyisége akkor nem próbálja tisztázni a dolgokat,nem kér bocsánatot,nem vállalja a felelősséget.
2018. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kétszínű az nem ezt jelenti. Hanem hogy utál, gödröt ás neked, hazugságokat terjeszt rólad a hátad mögött, megfúrja az üzleti kapcsolataidat, bűncselekményeket követ el ellened stb., és a szemedbe meg kedveskedik, hogy megtévesszen.
2020. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az elso huzasuk utan resen lenni a masodik utan megszakitani minden kapcsolatot.
2023. júl. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!