Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert mondja nekem mindenki...

Miert mondja nekem mindenki alljak be katonanak? Nem akarok. Vagy az jo?

Figyelt kérdés
Csak azert mert szet vagyok gyurva az nem azt jelenti hogy csicska akarok lenni. Egy bab, nem fogok senkit szolgalni inkabb a halal. Mondjuk van ismeros ako mar fejlodott es allitolag havi 500 at kap. Igaz lehet?? De ha igaz is mi abban olyan hihetetlen nem akrok csicska lenni?? Nem akarok parancsra szrni stb stb.

2019. aug. 30. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mennyé' el kidobónak. Tudod, a kigyúrt-kopasz fajtának. Büntetlenül verhetsz embereket és még fizetnek is érte! Másodállásban pénzbehajtó! És még mennyi lehetőség!
2019. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Ám ne legyetek biztosak benne, hogy nem veszik fel :) nékem volt anno katonatársram a Zrínyin. Alacsony is volt, vézna is, gyenge, sok fizikai dolgot igen rosszul viselt, azt hittük, egy éven belül "beadja az A4-est".

Ehhez képest mái napig a nehézgyalogságnál szolgál, és 650 ezret keres havonta.

Azé' vannak meglepetések :D

2019. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
650?? Az szep. Ilyen fizu kene nekem is.
2019. aug. 30. 20:14
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de ő végigülte a Zrínyit, és utána Szentendrére ment. Ráadásul, mikor kiderültek a ZMNE rektor stiklijei, igen kemény világ köszöntött rá.

Tehát a nettó 650 ezréért ő keményen megharcolt ám.

2019. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve, Te NEM leszel katona. Na meg az előző pár száz vagyonőrös kerdes miatt :D.


Rendszergazdának felvettek?

2019. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerinted??? Mindenhova erettsegi kell meg tapasztalat.
2019. aug. 30. 21:55
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Akkor menj vissza és tedd le az érettségit lol
2019. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjátok, csak csinálja a műsort. Nem akar ez semmit, eltartják.
2019. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!