Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha katonának akarok jelentkezn...

Ha katonának akarok jelentkezni idegen légióba a tetoválás az hátrány?

Figyelt kérdés
pont az alkaromon van.de tökéletesen tejesítenék szerintem a fizikain 3 év thaiboxal a hátam mögött meg 4 év folyamatos kondival vagy ezek sem javítanak rajt?
2009. dec. 3. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem irodába mész, a legtöbb katonán van tetkó.
2009. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az unokatesóm volt az idegen légióban. Én úgy tudom, hogy ott nem lehet tetoválás, ahol nem takarja a ruha (pl. kéz, arc). És nem lehet se feleséged, se gyereked.

De azt tudod, hogy ez illegális?

2009. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi illegális?
2009. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Illegális munkát vállalni az idegen légióban.
2009. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De az más kérdés, hogy szerintem ezért még senkit nem csíptek nyakon.
2009. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

Már miért lenne illegális?

Cseppet sem az.

2009. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon illegális tevékenységnek minősül más, nem szövetséges állam haderejébe katonákat toborozni és ott munkát vállalni.

"Egytől öt évig büntethető az, aki a Magyar Köztársaság területén idegen fegyveres szervezetbe - szövetséges fegyveres erőn kívül - katonai szolgálatra toboroz, vagy ilyen szolgálatra vállalkozókat közvetít. Az a magyar állampolgár is büntethető, aki fegyveres összeütközésben részt vevő idegen fegyveres szervezetbe belép, erre ajánlkozik, vagy ilyen kiképzésben vesz részt."


2000 óta tiltott.

2009. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudtam de magyarországon meg fele ennyit se lehet keresni szóval megéri a kockázatot havi 5.000-6.000 euro az elég szép fizetés.
2009. dec. 4. 14:03
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-03 22:44"


Nem tiltott, és nem törvénytelen. Haverom pár éve jött haza, Nem csukták le mégsem (2001-ben ment ki). Másik három ismerősöm most is kint van, és néha hazajárnak.

Másrészt meg a franciák szövetségeseink. (Talán hallottál már a NATO-ról te is.)

2009. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
15:07-es: olvasd el légyszíves, amit előttünk írt egy kommentelő. Idézett. A hadügyminisztérium szerint a franciák sem tekinthetők szövetségesnek, és igenis tiltott dolog az idegenlégióba menni. De mint írtam, más kérdés, hogy senkit nem piszkáltak (eddig) érte. De ha használod a google-t, akkor is látni fogod, hogy mi a helyzet.
2009. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!