Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mi hogy éjszaka kihalt...

Az mi hogy éjszaka kihalt úton megpróbàljàk megàllitani az embert? Te kimernél szàllni?

Figyelt kérdés
Én nem mertem, csak akkor kell megàllni ha baleset történt vagy valaki életveszélyben van. De ez mi hogy éjszaka kiugrik egy gyerek vsgy nagyon kicsi ember a bokorból az autó elé?? Még jó hogy nem ütöttem el. Nyilvàn elhajtottam hiàba integet hogy àlljak meg. Gondolom sokan voltak elrejtözve és vagy kiraboltak volna vagy lehet mégrosszabb. Ikyeneknek nem kell megàllnom. Vagy te megàllnàl?? Az éjszaka közepén?? Illetve megàlltam hogy el ne üssem de aztàn mentem is kikerültem. Csak hogy pontositsak. Szóvsl kiszàllni nem mertem volna semmiképp.

2019. aug. 30. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék meg. Hívnám a rendőrséget,hogy x helyen ez és ez történt,nézzenek ki.
2019. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is így tettem volna hogy kikerülöm és továbbmegyek, sajnos lehet alapja annak amit te gondolsz hogy egy gyereket felhasználva kitudja hányan elbújva várnak egy autósra aki megáll kiszáll bepattannak az autóba téged jobb esetben csak otthagynak, rosszabb esetben jól megvernek, kirabolnak, esetleg megölnek stb...

Ilyen esetben soha ne szállj ki az autóból, egyből ajtókat bezárni, ablakot semennyire se lehúzni mert kitudja mit fújnak be és kikerülni a gyereket, menni minimum 1 km-ert és hívni a rendőrséget hogy x helyen mit tapasztaltál és nézzenek ki, és mondd el nyugodtan hogy nem mertél kiszállni mert attól tartottál hogy csőbe akarnak húzni. Névtelenül tégy bejelentést, és amint ez megtörtént hajts tovább.

2019. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes vàlaszokat. A 3-ast nem értem mirôl beszél.
2019. aug. 30. 22:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se szálltam volna ki az biztos. Örült vagy naív az, aki megteszi.
2019. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor holnaptól próbálj meg azzal a tudattal élni, hogy nem segítettél valakin, és órák alatt elvérzett a roncsban.


Nem akarom a helyzetet dramatizálni, de lehet, hogy ez is benne van???

2019. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem semmi, hogy mennyi paranoiás ember van itt, akik egyből a sok gyökér amcsi horrorfilmre meg krimisorozatokban látottakra tudnak csak gondolni.

Meg sem fordult a fejedben, hogy az a valaki esetleg bajba került és segítséget akart kérni, ugye.

2019. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom melyik bünözö is de hogy gyereket ugrasztana ki bokorbol autok elé. Ennyire pszichopata bünözökröl én még filmeket sem làttam
2019. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#6 vagyok.

Úgy látom az utánam hozzászólók (#7, #8,) is tudnak/mernek ép ésszel gondolkodni!


Lehet, hogy tényleg ennyire nyomorult világot élünk, de azért mégis csak emberből vagyunk nem??? :(

2019. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2019. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én pl le'szarnám,semmi közöm hozzá hogy mit ugrál valaki az úton.
2019. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!