Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az mi hogy éjszaka kihalt...

Az mi hogy éjszaka kihalt úton megpróbàljàk megàllitani az embert? Te kimernél szàllni?

Figyelt kérdés
Én nem mertem, csak akkor kell megàllni ha baleset történt vagy valaki életveszélyben van. De ez mi hogy éjszaka kiugrik egy gyerek vsgy nagyon kicsi ember a bokorból az autó elé?? Még jó hogy nem ütöttem el. Nyilvàn elhajtottam hiàba integet hogy àlljak meg. Gondolom sokan voltak elrejtözve és vagy kiraboltak volna vagy lehet mégrosszabb. Ikyeneknek nem kell megàllnom. Vagy te megàllnàl?? Az éjszaka közepén?? Illetve megàlltam hogy el ne üssem de aztàn mentem is kikerültem. Csak hogy pontositsak. Szóvsl kiszàllni nem mertem volna semmiképp.

2019. aug. 30. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
100kg fölött vagyok, de ha meg is állnék, csak résre húzott ablaknál megkérdezném, mi a gond. De ki nem szállnék.
2019. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!