Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egész világ, az élet miért...

Az egész világ, az élet miért üzleti alapon működik? Mintha lassan már más érték nem lenne csak a pénz. Mindenhol csak az üzletet látják, a profitot, meg a hasznot, más már nem is számít.

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Hogy működhetne másképp?
2019. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy îgy működik, hanem az, hogy sokaknak Dárius kincse is kevès lenne többeknek a sok is kevès...
2019. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az embernek olyan érzése van,mintha a világot egy nagyvállalatnak tekintenék,és aszerint irányítanák.Olvastam,hogy már a politikusok is üzleti szemmel gondolkodnak,a filmeknél csak azt nézik,hogy mennyi hasznot hoz,közben meg a valódi emberi értékek,mint a tisztesség,a becsület,az igazság,az őszinteség meg háttérbe szorulnak,lassan el is tűnnek.Meg hogy egy szűk réteg kezében van sok pénz,akik elnyomják azokat ,akiknek kevés van.Szóval biztos szerintem,hogy ez hosszútávon nem fog jóra vezetni,és a végtelenségig nem tartható szerintem.
2019. aug. 31. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!