Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » RTL klub - Love Island. Miért...

RTL klub - Love Island. Miért csak a legszebbek meg a leghelyesebbek?

Figyelt kérdés

Van ez az új műsor, olyasmi mint a Való Világ.

Miért csak a legszebb csajok meg a legsármosabb, legjobb testű srácok szerepelnek ilyen műsorban?

Annyira természetellenes. Még egy ilyen műsorban sem láttam kevésbé helyes, dagi embereket.


Why?



2019. aug. 31. 14:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted? Hogy nézzék.
2019. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Csak 1 percre kapcsoltam erre a műsorra, de majdnem elhánytam magam tőlük. Annyira gáz, undorító egy műsor🤮
2019. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan, melyik nő jó? Lötyög az összesnek a feneke.. Akit ma kiszavaztak, az a szőke nagyorrú copfos, meg, aki cigánybajszos szintén copfos, haaaat egyik sem jó pasi. Tícián meg olyan, mintha meleg lenne, semmi férfiasság nincs benne, nyekeg, mint egy kislány, cincog!
2019. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként nem tudom, most megnéztem, hogy milyen csajok vannak ebben a műsorban... hááát eszméletlenül unalmasak. Mármint külsőre is, van olyan nő akire ha ránézel azt érzed, hogy wow, meg hűűű de ezeknél, kb. azt érzem, hogy semmit. Kicsit olyanok, mint a kirakatban a babák.


A kanok meg hát... én férfi vagyok, de ekkora langyi nárcisztikus bagázst...

2019. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Lakatos Tícián... kicsit sem roma a gyerek...
2019. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha ezek "a legszebbek meg a leghelyesebbek" akkor nagyon nagy gáz van. De még csak értelmesnek se mondhatnám.

Most belenéztem, de iszonyat.

És ez megy a főműsor idő végén egy országos csatornán...

2019. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a Szilvi minden, csak nem szép.

Patrik minden, csak nem helyes.


Nem mindegyik üresfejű és buta.

Volt rendőt, teljesen normális.

A másiknak nem tudom a foglalkozását, de érzelmes, kedves srác, ő sem egy ostoba gyökér.

Itt a lányok a szánalmasak, Niával és Karolával az élen.



Nincs egy értelmiségi sem?

Tudtommal van pl. építészmérnök.

És a megnyilvánulásai alapján sem buta.


Karolára visszatérve, nekem nagyon visszataszító, hogy próbálja játszani az intellektuális nőt, de keresi a szavakat, nem ismeri a jelentésüket, a mondatai értelmetlenek, a ragokat nem tudja használni, szinte füstöl a feje, hogy valami olyasmit mondjon, aminek a jelentését sem ismeri. Kb, mintha ajándékba kapott volna egy "mindennapra egy új szó" WC-papírt. Annyira távol áll tőle ez az intellektuális világ, ő mégis annyira próbálja erőltetni, hogy ezzel többet árt magának, mint használ.

Beszélni Tícián sem tud, ez tény. És igen, roma.

De minden ilyen műsorba kell legalább egy, VV-kben is volt, X faktorban is mindig van.

Sokan vannak, képviseltetni kell őket, hiszen ők hajlandóak szavazni és műsoron kívül is generálják a balhét a médiában.

Nyilván ha csupa tanárnő meg gépészmérnök lenne bent, nem lenne minden nap összeveszés meg párcsere.

2019. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%

Azért,mert maga a műsor annyira nem izgalmas,így valamivel el kell adni a műsort.


Az éden hotelben pl nem csak tökéletes testűek voltak,az érdekesebb is volt.


Itt tényleg mindenkinek szinte tökéletes a teste,a lányok is rendszeresen sportolnak szerintem.


Ettől még a műsor elég uncsi,nincs semmi tematikája,csak úgy random jönnek az események....

2019. szept. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18%

Nekem nem uncsi, eddig tetszik.


Éden hotelben ki volt a kivétel?

Csak az utolsót láttam, arra gondolsz?

Nekem nem rémlik, hogy lett volna benne dagi vagy ilyesmi.

2019. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem dagira gondolok.

De azért ott közel sem volt minden fiúnak kidolgozott teste,és a lányok sem minden bomba formájúak voltak.


Mondjuk az Éden Hotel 3 győztes párja,Loki és Barbara egyik sem,ha már példát kell említeni.

2019. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!