Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » RTL klub - Love Island. Miért...

RTL klub - Love Island. Miért csak a legszebbek meg a leghelyesebbek?

Figyelt kérdés

Van ez az új műsor, olyasmi mint a Való Világ.

Miért csak a legszebb csajok meg a legsármosabb, legjobb testű srácok szerepelnek ilyen műsorban?

Annyira természetellenes. Még egy ilyen műsorban sem láttam kevésbé helyes, dagi embereket.


Why?



2019. aug. 31. 14:27
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
53%

Szerintem Zsófi és Andi szép, Alexa is szép csak az a csíkszemöldök...Niának a teste volt csak jó, Helgának ha 3x ekkora feneke lenne se érdekelne olyan csúnya a feje, Zsani se szép bár az ő kedvessége azzá teszi, Kitti elmegy, Karola elmegy. Szilvit inkább nem is kommentálnám jaj. Lunával szegénnyel nem tudom mi lett hogy hűtőszekrény alakú a teste az insta képei után kicsit ledöbbentem hogy néz ki "élőben".

Fiúk közül egyedül Tibit tartom szépnek meg Ticiánt.


Amúgy szerintem az Éden Hotelben azért tűnnek átlagosabbnak mert régi és nem volt ekkora divat kondizni meg ilyenek? Mert pl az utolsóban Beuska, Mariann, Melanie meg Snjezi is azért jó csaj volt már, előtte csak Nikit emelném ki.

2019. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan régi az éden hotel.Akkor is "divat" volt kondizni,csak mivel az sokkal inkább taktikai játék,így többféle típust próbáltak beválogatni.


Ott is voltak sportosak,de mondjuk 10-ből csak 2-3 nézett ki feltűnően jól,itt meg szinte majdnem mindenki.

A vicc az egészben,hogy még így is válogatnak.

Semmi sem jó,a tökéletes sem már:D

2019. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Huszonegyeskével abba egyet értek, hogy Tícián meg Tibi a legszebb. Tícián ugyan alacsony, de ki.....aszott jól néz ki!!! Testre is meg fejre is!

Tibinek meg szép dús haja, gyönyörű arca, ápolt teste, mindene szép.

Nekem a magasság nem lényeg, mert picurka nő vok.

Amúgy a csajok közt Karola a legszebb, csak már kiesett.


Amúgy azért vannak ilyen szép emberek, mert ez a divat.



Őszintén, mikor volt divat csúnyának lenniii??? És elhízott tehénnek? Sose, de valaki mégis alapból az.

És azért vannak ilyen csajok/fa....zik itt(IS), mert hogy a kanos csávók meg a kiéhezett csajok csorgassák a nyálukat... És ez szüli a nézettséget a csatornának meg a műsornak is.


Amúgy a Tícián fűvel-fával "dugványozott" már, de ez is a műsorhoz tartozik, mert hát na... Tudjátok jól, miért. Azért, amiért a valóvilághoz is...



20/nő

2019. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én nőként egyáltalán nem tartom szépnek Karolát, de lehet nagyban hozzájárul a butasága meg az irritáló beszéde.

Tícián tényleg jól nézNE ki, de aztán megszólal, és oda a varázsa... :D

Ő is nagyon buta, de legalább jószívű. Viszont a mozgása, hát attól falnak megyek.


Írjátok Tibit. Kidolgozott, meg eleinte szimpatikus volt, de basszus... ennyire öntörvényű, önző ember, aki azt hiszi, csak neki van igaza. Mondjuk adják alá a lovat, a fiúk is falkavezérnek tekintik, a lányok is őt akarják, valószínű a kinti életben is hozzá van szokva, ezért lett ilyen beképzelt. Nekem nagyon nem adja.


Éden Hotel régen? :D :D :D

Akkor nem volt divat kondizni????

Mintha 20 éve lett volna :D


Szerintem Helga nem csak csinos, de kifejezetten szép arcú nő, és üde színfoltként még értelmes is.

2019. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Hát szerintem Zsanin kívül mindegyik egy p*cs személyiségre de nem az alapján osztályzok ezeknél:D Zsófit is oké hogy a legszebbnek tartom de a természete meg katasztrófa.

Számomra Tibi nagyon ambivalens mert néha értelmeseket mond meg úgy tűnik ő a legnormálisabb de ahogy leoltja a lányokat...tudod mikor engedném hogy velem így beszéljen bárki. Viszont ami miatt bizonytalannak tartom hogy levágta a haját a Karola miatt majd ment puncsolni hogy "de így már tetszeeem?:(((" az teljesen abszurd volt. Nekem az jön le hogy ez a kigyurtság az álca közben meg bizonytalanabbak meg önbizalomhiányosabbak mint pl én aki szarabbul néz ki a legtöbbnél klasszikus értelemben :D


Egyébként mikor indult 2011ben az Éden Hotel valóban nem volt divat kondizni legalábbis nőknek (fitnessz órák max) mint manapság, nem volt divat a nagy fenék kis derék értitek, azok csak vékony lapos lányok voltak azt cső számomra ezért tűnnek átlagosabbnak az ottaniak bár mondom az itteniek is valamelyik ugy néz ki mint aki 2010es évek elején maradt, én úgy érzem manapság már feljebb van a léc mint a korábbi években.

2019. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
na csak említeni kellett és jött egy éden hoteles:DDDDegyre jobb komolyan
2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Éden hotel is egy hányinger volt, de ez... 🤮
2019. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Leginkább a műsor szerkezete,ami nagyon gáz.

Nincs egy játékmenet,még rendes műsorvezető sincs.

És azért itt is 20 millió Ft-ot lehet nyerni,tehát elvileg nem babra megy a játék.

Ugye az éden hotelben,hogy az döntött,aki mellé két vagy több jelentkező sorakozott fel,itt viszont azon múlik ki esik ki,ki választ hamarabb,aminek teljesen random a sorrendje,és akit választanak az nem mondhat nemet,így a kapcsolat kiválasztása sem kölcsönös,mint az éden hotelben,így nagyon értelme nincs.

És elvileg ez egy párkereső műsor,legalábbis annak van eladva,a párkapcsolat pedig a kölcsönösségen alapszik,legalábbis szerintem.


Ha szimpla taktikai játék lenne,nem lenne vele gond,de nem tudom mi értelme ennek a szerelem keresésének pár nap alatt.Teljesen hiteltelen.

2019. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
A szép és inteligens ember tőlük nagyon messze van.
2020. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!