Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hánytál már magától az undortól?

Hánytál már magától az undortól?

Figyelt kérdés
Tehát nem betegség, gyomorrontás, terhesség, vagy alkohol miatt, hanem amiatt mert valami undorító dolgot láttál, éreztél, szagoltál, ízleltél. Mi volt az ami annyira undorító volt hogy elhánytad magad? (Lehetőleg írd le, a linkeket ez a kérdés alatt, inkább nem nyitom meg :D), nekem még sosem volt, pedig láttam már undorító dolgot, meg haraptam már szét véletlen kukacot, de sosem dobtam ki a taccsot, csak hányingerem lett.

2019. aug. 31. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem sosem tortént még ilyen, de én is nagyon kivancsi lennék a válaszokra.


Bocs az offért, de mégis témába vág: én egyébként betegesen félek a hányástól, szabályosan pánikrohamot kapok, ha hányingerem lesz, vagy ha valaki más hány. Valaki jár hasonló cipőben?

2019. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emetofóbia.
2019. aug. 31. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem sem fordult még elő, de tényleg érdekes a kérdés.


#1 Nem lehet, hogy specifikus fóbiád van? A szorongás ennek a fajtája gyakran szokott jelentkezni az embereknél, akár anélkül, hogy ezt észrevennék, mint betegséget. Nem azt mondom, hogy azonnal rohanj egy pszichológushoz, mert teljesen felesleges addig a pontig, amíg a fóbia nem rontja kórosan az életvitelt. Viszont lehet, hogy ez van neked is.

2019. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is hanyingert kapok ha hány valaki, ez akkor volt igazan kellemetlen, amikor a gyerek kicsi volt, aztán hányt. De akármilyen rossz volt nekem, a gyereknek kellett segíteni, megnyugtatni /meg persze eltakarítani utána/.
2019. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer álltam közel hozzá. Pathológián széteső hatalmas májtumort mutattak, iszonyat büdös volt, szóval választhattál, hogy a szádon vagy az orrodon veszed a levegőt, ha az orrodon akkor a bűz elviselhetetlen volt, ha a szádon, akkor meg érezted azt a jellegzetes émelyítő édeskés ízt a nyelveden.
2019. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Ebéd, bili, tartalom, majd La'Róka Uram jelentkezett.
2019. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Nekem sem lesz teljes a válaszom, de...


Amolyan "nyálundorom" van. A sajátom nem zavar, de mondjuk mikor fogok egy kisbabát, és hát néha előfordul velük, hogy csorog, akkor nagyon meg kellett emberelnem magam.


Szoktam nézegetni ilyen prank videókat a neten, és az egyikben egy fiatalokból álló csoport megkért vagy 20-30 embert hogy köpjön egy műanyag pohárba, aztán azt az egészet valamelyiküknek meg kellett inni.


Kisujjnyira voltam, hogy elhányjam magam.



Illetve ez is kakukktojás, mert betegség miatt hányingerem volt, és ahogy a wc fölé hajoltam, a látványtól, meg a korábbi hányós emlékek nagyban rásegítettek, hogy jöjjön aminek jönnie kell.

2019. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Uhh utolsó, ez a pohárba köpéses sztori nagyon durva, már attól felkavarodott a gyomrom, hogy ezt olvastam!
2019. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!