Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegen hánytál már utcán?

Betegen hánytál már utcán?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?Nem volt szégyen?Hova sikerült?

2018. febr. 11. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Csak részegen.
2018. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
22%
Igen, régebben rendszeresen hánytam amikor megjött. Sikerült már fa tövébe, árokba és egyszer gyorsan leugrottam a buszról és a buszmegben a kukába. Magasról xartam rá hogy szégyen-e.
2018. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Betegen es reszegen is. Egyik esetben sem erdekelt hogy szegyen e. Fa tovebe, arokba, masik cipojere, ut szelere, atm melle, meki mosdoba.....
2018. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

"Betegen hánytál már utcán?"

Sajnos igen.

"

Milyen érzés volt?"

Rossz. De szerintem ez egyértelmű . Ki szeret hányni ?

"Nem volt szégyen?"

Nem. Nem igazán érdekelt hogy lát e valaki. Meg amúgy is mindenki igyekezett el menni a közeléből

"Hova sikerült?"

Egy kukába a vonat állomáson . Meg előtte a földre...

2018. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak terhesen
2018. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Lehánytam eegy tanár cipőjét. XD
2018. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Igen. Elég gyakran fáj a fejem és pár havonta rám törnek ilyen migrénes rohamok is. Tavaly is épp ez történt velem, már napok óta egyre jobban fájt a fejem, az ominózus reggelen még a szemem is fel volt kicsit dagadva, mikor felkeltem o_O Mondtam a szüleimnek, hogy nagyon rosszul vagyok, de szokás szerint ordibálni kezdtek velem, hogy csak lógni akarok az iskolából, úgyhogy inkább elindultam suliba, csak hogy ne veszekedjenek velem. Már buszon voltam, kb 2 megállónyira az iskolámtól, amikor éreztem, hogy hányni fogok és leszálltam a legközelebbi megállóban és abban a pillanatban el is hánytam magam. Nem volt a közvetlen közelemben semmi bokor vagy fa vagy ilyesmi, szóval csak úgy a földre ment :s

Annyi mázlim volt, hogy napok óta émelyegtem, így enni is alig bírtam, szóval ami kijött belőlem, lényegében csak víz és gyomorsav volt, kicsit ráment a kabátomra is, de letöröltem zsepivel és miután felszáradt, nem is látszott. Szóval legalább nem úgy kellett végigbuszoznom a várost hazafelé menet, hogy tiszta hányás a ruhám.

És hát elég ciki volt egy busznyi ember előtt elrókáznom magam, de ez van.

2018. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

Buszon lettem rosszul, valami vírus volt.


Le is szálltam rögtön azt ment is a dolog.


De nem érdekelt, nem látta senki.

2018. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,egyszer.Rossz érzés volt,de nem látta senki.
2018. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de szerencsére már a házunk kapujában.
2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!