Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig hánytál terhesen és...

Meddig hánytál terhesen és mit lehet ellene tenni? Egyszerűen egész nap hányingerem van, többször is hányok. Meddig normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
16 hetesen még mindig hányingerem van egész nap. Már 3 hete nem hánytam!
2015. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igazán semmit nem lehet tenni ellene, és gyakorlatilag a terhesség végéig is normális lehet, bár ez ritka. Átlagosan a 12. héten múlik el, nekem a 17-18-on, ahogy megmozdult a baba.

Kitartás, szerintem ez az egész babavárás legrémesebb része, ehhez képest a szülés nekem tündérmese volt.

2015. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az biztos.esetleg B6 vitamint szedj, az segíthet, vagy csokifagyit próbálj enni. Tejet..kinek mi válik be.Nekem az elsőnék elviselhetetlen volt, egésznap nonstop hánytam.Most alig, inkább reggel epéset...eszek , utána tűrhető , de inger van. 8hkm.

ui.:14 hetesen pikk pakk elmúlt nekem

2015. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

nekem a 15.hetig volt 0-24 be hányingerem, utoljára valahogy a 14.het körül hanytam

2hetes kislány anyukája :)

2015. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 14+2 hetes vagyok, és körülbelül 4. napja mondhatom azt, hogy végre jól vagyok, egyik napról a másikra lettem lényegesen jobban. A 6. héttől kezdve folyamatosan, nonstop, egyfolytában hányingerem volt, hányni heti átlag 2-3 alkalommal sikerült csak, ami egyébként elég rossz volt, mert nem volt az a pár pillanat megkönnyebbülés sem, ami hányás után szokott lenni.

Nekem nagyon megnyugtatta a gyomromat a hideg kóla. Tudom, nem a legjobb terhesen kólázni, de csak ez hozott enyhülést. Főleg úgy volt jó, ha kicsit felvizeztem, akkor nem volt annyira szénsavas, csak pont kellemesen. Kenyeret, különösen pirítóst próbálj enni, felszívja a savat, illetve én még üres zsömlét ettem sokat. Amit javasoltak még sokan, az a narancs, hát, nálam nem jött be, olyan savat csinált, hogy azt hittem, elpusztulok, az alma szintén. De kóla tényleg jó, bár nagy mennyiségben sajna nem lehet, de érdemes néha tenni vele egy próbát, ha nagyon szarul vagy. Fokhagymát, hagymát kerüld, ég tőle a gyomor, mint a pokol. Egyébként pedig kitartás, sajnos mást nem tudsz csinálni, mint várni, hogy elmúljon ez a rész.

2015. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, de még mindig van hányingerem - nem minden nap, mondjuk háromnaponta, kb kéthetente jár vele hányás. Nekem a kóla segít, cukormentes, pici kortyokban, nem kell sok, egy deci elég, és elmúlik a hányingerem.
2015. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!