Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki és hogyan fogyott le...

Ki és hogyan fogyott le radikálisan?

Figyelt kérdés
Radikálisan,nem tessék lássék módon. :D :)
2019. aug. 31. 23:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
104-ről 85-re 3 hónap alatt, az radikális?
2019. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nemaRendőrség ***** válasza:

120ról 70re

Nem eszek lefekvés előtt, járok edzeni, nem eszek túl sok szénhidrátot(de inkább cukor mint édesítő)

2019. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Csinálni kéne már egy rövid összefoglalót a témában, hogy ne naponta tegyék fel ugyanazokat a kérdéseket. Illetve érdemes lenne olvasgatni mielőtt ismét kiírjátok ugyanazokat a kérdéseket.

A probléma ebből a kérdésből is sugárzik: gyorsan szeretnél sokat fogyni. Ez ugyan lehetséges, de szinte 100%, hogy a gyors fogyást gyors hízás fogja követni vagy ahogy az itteniek mondják, meghízni sem 3 hónap alatt híztál meg. Aki 3 hónap alatt 20 kilót fogy és azt megtartja az igencsak szerencsés ember.

A gyorsaságot ebben a témában (is) át kell értékelni. A fogyásnak nem az a célja, hogy súlyt veszíts, hanem hogy jobb életed legyen. Mivel radikálisan meg kell változtatni a rossz szokásaidat erre időt kell adnod magadnak. Néhány hónap alatt csak koplalással lehet fogyni, de koplalni nem lehet egy életen át, ezért sosem szabad koplalni a fogyás során.

Tehát sokadjára: A radikális fogyás időbe telik, alkattól függően fenntartható módon havonta max 2-4 kiló veszíthető el, ehhez pedig tudatos viselkedés és rendszeres mozgás szükséges. Ha sokat kell fogynod minimum 1 évre tervez, de ez sem kőbevésett. Ha 2 év kell hozzá, akkor annyi kell. A lényeg, hogy a szokásaidon változtass és ne térj vissza a régi zabálós énedhez.

2019. szept. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Stressz, drogok.
2019. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

175 cm, 65 kg-ról 41-re.


Anorexia, ó, hogy majdnem beledöglöttem :D

2019. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Lofszt nincs akaratero

Az etrendem jokurt+sima gabona vagy zabpehelybol all + este két zsemle. Hetente futok min 3× 30 -40 perceket amiket sose futottam es marhara unalmas. Nem zabalom mar fel a hutot meg mindent odafigyelek nagyon. Lehet hogy vkinek ez is keves de nekem sok. Elso kettonvalaszado: igen az radikális amit leadtatok es gratulálok.

Én 95 kilo vagyok. Hasra és seggre megy.(igen pali vagyok).

2019. szept. 1. 13:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Elég szr az étrended.

Nézz utána, ez nem egészséges.

2019. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jokurt???
2019. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lofszt nincs akaratero

Az etrendem jokurt+sima gabona vagy zabpehelybol all + este két zsemle. Hetente futok min 3× 30 -40 perceket "amiket sose futottam es marhara unalmas. Nem zabalom mar fel a hutot meg mindent odafigyelek nagyon. Lehet hogy vkinek ez is keves de nekem sok. Elso kettonvalaszado: igen az radikális amit leadtatok es gratulálok.

Én 95 kilo vagyok. Hasra és seggre megy.(igen pali vagyok)."


Addig olvastam, hogy ZSEMLE. Tovább nem.

2019. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Miért mi baj az étrenddel?

Egészségtelen..sajnos jelen körülményeimben sok minden egészségtelen :D

Csak ezt a fránya "belet" hogyan lehetne leadni tudjátok...

a hasat,ami nagyon nagyon előnytelen külsőt kölcsönöz egyeseknek...nekem is.....

2019. szept. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!