Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le radikális...

Ki hogyan fogyott le radikálisan és gyorsan?

Figyelt kérdés

89 kiló vagyok,és 170 centi...magyarul dagadt.

Pár év alatt híztam fel ennyire.

Amikor iszonyúan stresszelek,elhagy egy barátnőm,akkor nagyon le tudok fogyni

Sajnos nem kímélem a testem.

Jelenleg mivel itthon vagyok,egésznap ülök,mert tanulok,és nem mozgok semmit sem.

Át álltam egy másik "étrendre". Miután felkelek,natur joghurtot és zabpelyhet,esetleg beleöntve csokis kását eszek,ami esti kibírja,este pedig pékárú,lehetőleg tudatosan,visszafogottan,és zöldség.

Elkezdtem futni. A hasamra megy minden. A hasam,a fenekem,és a fejem nagyobbodott meg,szó szerint.

Le szeretném adni ezt,mert nekem korábban a viszonylag "rendben lévő" megjelenés mindig előnyt jelentett,akár állásinterjún,akár ismerkedésnél. Jelenleg semmi önbizalmam emiatt.

Dietetikushoz,és ilyen pénzkidobásos játékokba én nem nagyon szeretek belemenni.

Sokszor a stressz miatt annyit ettem,hogy azt éreztem szét akar repedni a hasam. Sokat ettem rendszertelenül,nagyon de nagyon. Most se változott semmi,mert nem mozgok,maximum annyi amit fent irtam,hogy jokurt zabpehellyel,vagy kásával bele(tudod amit megveszel pár forintért a közértben)este pedig egy kis pékáru(jellemzően zseml)paradicsommal és paprikával,és sok vizet iszok,mint mindig is ittam. Nagyon gyors egyébként az anyagcserém. Ahogy megeszem akár néha az ebédet,rá fél órára mennem kell a*****re,és no.



Tudnátok tanácsot adni,ami lehetőleg egyszerű és érthető?


2019. aug. 20. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez az új "étrend", amit csinálsz nagyon sz@r. Reggelire a natur joghurt zabpehellyel jo, csokis kasat(instant)felejtsd el. Aztán azt irod, hogy ezzel kibirod estig. Jo nagy adagot ehetsz. Este pékáru nem jo. Ebben az etrendben szinte csak szenhidrat van, nem fogsz vele tudni lefogyni, ha mégis rosszabbul fogsz kinezni.

Mozgás terén a futás is jó, de valamilyen erősítő edzést is jó volna végezni, hogy ne sokat fogyj izomból.

Sok sikert!

Ezeket kéne enned az egeszseges fogyáshoz-sovany husok,halak,sovany túró, cottage cheese, sovany sajtok, zöldségek.

Mértékkel lehet enni gyümölcsöt,olajos magvakat.

Pékárut, tésztákat teljes kiörlésűre cserélni.

1. tanács-tölts le egy kalóriaszámlálos appot pl. Kalóriabázis, itt beíros a korod, nemed, magassagod, súlyod és hogy mennyit szeretnél fogyni (ajánlott heti fogyás 0,5-1 kg)

2. tanács-minden egyes étkezesedet ird be az appba, kimérve mindent grammra

3. tanács-figyeld a makrotápanyagokat (fehérje,szénhidrát,zsír)

Lehet elsőre nehéznek tűnik, de nem az. Persze, nem szabad rákattani, egy idò után rájössz, hogy mik azok az ételek és mennyiség amivel fogyni tudsz és elhagyhatod a számolást.

2019. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!