Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szoktál pénzt adni az...

Te szoktál pénzt adni az utcai zenészeknek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Engem zavarnak.
2019. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg jó, de csak jelképes összeget, hogy evvel mutassam ki az elismerésemet.. :D


23/F

2019. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha tetszik a zene, akkor szoktam.
2019. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, de van rá példa. Múltkor pl. utcazenészek mellett beszélgettünk, és mivel tetszett a zene (komolyzene volt), így mielőtt továbbálltunk bedoptam egy kétszázast a kalapba.


Én is inkább akkor szoktam adni, ha tetszik a zene amit csinálnak, ha látom, hogy tehetséges az előadó.

2019. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Volt rá példa, de ritkán járok nagy városokba, ahol ez előfordul.
2019. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Menjen el dolgozni!
2019. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, persze nem mindenkinek. A részeg fazonnak nem adok, aki lepenget pár hangot a gitáron, közben nyöszörög. De vannak nagyon jók, akiket hosszasan is simán hallgatok, sőt olyan is akit amikor meghallottam elfogott az úristen, ki ez érzés. Nekik van, hogy egy ezres is repül. De átlagban 100-500 Ft szokott attól függően, hogy mennyire tud megfogni. Ajánlom mindenki figyelmébe az alábbi videók szereplőit (közülük kerültek ki azok akik ezrest kaptak tőlem): https://www.youtube.com/playlist?list=PLczX7eoQajRPNHHol7nWj..
2019. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
6-os honnan veszed, hogy nincs munkája? Van egy emberke a városban, aki 6-14-ig melózik, leteszi a lantot, felveszi a gitárt, és megy ki a főtérre. Nagyon ügyes, ha látom, szoktam neki adni keveset.
2019. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm akinek hangszerekkel kapcsolatos vállalkozása van, és ő is ki szokott ülni néha. Énekelni is jól tud. Én mondjuk még nem adtam soha senkinek, szinte mindig zenét hallgatok ha megyek valahova, tehát max zavarni tud az utcazene.
2019. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na egy ilyennek biztosan adnék, csak sajnos az ilyen típus nagyon ritka Magyarföldön.

https://www.youtube.com/watch?v=uXMuWi0dUBc

2019. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!