Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkavállalásban ez hátrányosa...

Munkavállalásban ez hátrányosan érintene?

Figyelt kérdés

Szeretném önmagamat adni,eléggé kiismertem már a főnökök és munkatársak észjárását,úgy általában egy munkahelyen.És már nagyon unom az értelmetlen színjátékokat,az álcázott kedvességet(mind amit tőlem is elvárnak,mind amit ők mutatnak)sokszor csak nevetek,amikor azt hiszik az emberek,hogy nem lehet rajtuk átlátni:)

Viszont én is színjátékot játszom valamilyen szinten,és érzem,hogy ez nem jó.Persze voltam már őszinte főnökkel és munkatárssal is,hát nem kedveltek meg,de tényleg jól esett,hogy kimondtam dolgokat előttük.

sajnos azonban van egy olyan parám,hogy hátrányosan érintene ha mondjuk melót váltanék.Pl.túl határozottnak tartanának,akiről azt gondolnák,nem fog beállni a sorba,nem lehet irányítani.

Ki,hogy van ezzel? Tapasztalatokat kérek.


2019. szept. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem már utasítottak vissza azért, mert túl határozottnak tartottak egy interjún. Pedig csak annyi volt, hogy elmondtam a távoli jövőbeli elképzeléseimet, hogy miket fogok mindenképp elérni és megvalósítani (tanulmányokkal kapcsolatban), és hogy általában kitartok a véleményem/döntésem mellett. Meg is mondták, hogy ez a bajuk...
2019. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátrányaid lehetnek ebből, mert nem sokan szeretik a határozott embereket, ergo azokat kevésbé lehet irányítani, befolyásolni.
2019. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova jelentkezel dolgozni. Van, ahol ez az attitűd kimondottan jól jön: pl. a saját vállalkozásodban.


Remélem, adtam egy ötletet.

2019. szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak!
2019. szept. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!