Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek látjátok a jövőt?

Milyennek látjátok a jövőt?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen lesz a világ 5-10 év múlva?

Gondoljátok indokoljátok, hogy miért látjátok úgy.



2019. szept. 1. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Összeomlik a társadalom. - Vagy annak egy része.
2019. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy vàltozàsok nem lesznek 5-10 éven belül.

Talàn annyi hogy az orszag lakosainak fele csecsemö lesz.

2019. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ertem 50 %-ot fog kitenni a kiskoruak, fiatalkoruak, munkakepesek, munkakeptelenek szama, es a masik 50%-ot csecsemök fogjàk kitenni.
2019. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Közeledünk ahhoz, ami a Ready Player One filmben van. Mindenki elvonul egy sarokba és belemélyed a virtuális valóságba és maximum a WC és a kaja miatt hagyja abba pár percre. Az emberek nem beszélnek egymással, még családon belül sem. Nem tudnak semmit megcsinálni a való világban, nem tudnak ismerkedni. Kicsi a farkuk, lapos a pénztárcájuk, túl kövérek és pattanásos a bőrük, de mindezen változtathatnak és azt hiszik, úgy el tudják magukat adni. Ja, és azt kihagytam, hogy nyugodt szívvel tesznek tönkre, lőnek szét mindent és mindenkit. Itt élik ki magukat.


Alapvetően már évek óta ez történik, csak egyelőre VR szemüveg és érzékelős ruhák nélkül. A szemüveg már megjelent a mindennapi használatban, a többire csak pár évet kell várni. Már ebben a pillanatban is félig ott vagyunk, hiszen az interneten beszélgetünk egymással. Szerintem szomorú. De nem nekem, mert én már nagycsaládos apuka vagyok. A mostani fiataloknak.

2019. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb mint ma. A felmelegedést már akkor is nehéz lenne megállítani, ha tényleg összefognának az emberek, amire egyébként 0% esély van. De legalább lesz 655 féle nem, píszí cenzúra, javíthatatlan tárgyak, a szegény még szegényebb lesz, a gazdag pedig még gazdagabb. Kivéve ha trampli barátunk megint átmegy hisztis kisfiúba, és intéz nekünk egy háborút.
2019. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

4-es vagyok


Hihetelenek vagytok, hogy lepontoztatok! Ez azt jelenti, hogy rosszul látom, hogy mi folyik itt? A probléma az, hogy én kívülről látom, nektek meg fel sem tűnik, mert ez az életetek része! 5 percig nem tudtok meglenni a telefonotok nélkül, állandóan a gép előtt játszotok valami hülye programmal, általában lövöldözőssel (ezek a legeladottabbak, vajon miért?), tiszta idegek vagytok, ha valaki nem válaszol az üzeneteitekre, állandóan selfieket csináltok és küldözgetitek, hogy megmutassátok, milyen szép helyen vagytok és mit esztek éppen, stb. Kíváncsi vagyok, vajon hányszor beszéltek a szüleitekkel, hányszor ültök oda a családi ételhez telefon nélkül, hányszor segítetek a kertben dolgozni valamit? SOSEM vagy alig!!! Függők vagytok mind, és ez a részetekké vált. Lehet 0%-ot is adni, de nézzetek körül és akkor mínuszoljatok, ha ez nem így van. De ha nem tudod, kérdezd meg a szüleidet, hogy mekkora baromságot mondtam ezzel! Gondolom őket is hasonlóan "lepontozzátok" majd! 😂😂😂


Igen, én most az emberi oldalát ragadtam ki, de valóban a világ is bajban van. Arra sajnos kevés remény van, hogy ez javulni fog.

2019. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi változás, nem lesz. 5-10 éve ugyan ez volt a helyzet mint ma. Én reménykedem benne, hogy megváltozik valami, de erre nincs sok esély. Bár ha a hülyeséget nézzük, 1919-ben nagy változások voltak, világháborúk és fejletlen találmányok sokasága, így nézve elég nagy változások történtek, de hogy a következő 100 évben lesz-e ilyen szintű változás, azt kétlem, de elképzelhetőbb! Sok a tehendô a világban, meg kéne változtatni néhány dolgot, hogy jobb legyen a világ! :)
2019. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!