Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyennek látjátok/hogy...

Ti milyennek látjátok/hogy képzelitek el egy művész külsejét?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szakállas , talán egy picit borostás , szemüveges
2016. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan így:


[link]

2016. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan erőltetettnek, mint pl Bye Alex feje, annyira megjátszós az egész a szemüvegével a bajuszával meg a kalapkájával. Ez olyan sztereotíp, de ő nekem tipikus műmájer.
2016. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyha nő?eddig csak férfiakról beszéltetek.
2016. dec. 4. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami "alternatív"-nak vagy szokatlan stílust követőnek. Ami konkrétan előttem lebeg, az a rajztanárnőm és pár általam kevésbé ismert művész, illetve egy énektanár alapján: hosszú szoknyák, színesebb öltözet (picit talán hippis?). Szép, de nagy ékszerek, pl fából vagy nagy gyöngyből, üvegből, tűzzománcból készültek. Összességében véve viszont jól össze vannak válogatva a darabok. Átlagos hajviselet, kiengedve vagy fölcsatolva, esetleg egy kendővel hátrafogva. Szóval ilyen színfoltnak képzelem el őket.
2016. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ki nem állhatom az olyan embereket akik azzal akarják felhívni magukra a figyelmet mert ők "művészek" és ezért különcök.

Szerintem a mai világban a munkáin kívül nem sok mindennel tűnik ki. Ha a külsején meglátszik akkor annak funkciója van a feltűnési viszketegségen kívül.

Attól hogy középsuliban rajzoltál 3 manga karaktert és befestetted a hajad még nem leszel művész.

2016. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyet értek az utolsóval de ez általában kisiskolás/középiskolás korosztály ezeket a manga-gnómokat rajzoló kamaszodó gyerekeket nem szabad komolyan venni elnövik maguktól :) by alexet sem nevezném művésznek nem ilyen divatmajmokra gondoltam de ha valakinek ez ugrik be az is okés.Én csak kíváncsi vagyok a közvéleményre.
2016. dec. 4. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
A mű vész magyarul mesterséges száj- és körömfájás. Az meg ugyanúgy néz ki, mint az igazi.
2016. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát van 2 füle , 2 szeme , van egy szája és két keze :D
2016. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az pont mindegy, hogy más milyennek képzel külsőleg egy művészt. És valószínűnek tartom, hogy ő maga sem igazán foglalkozik ezzel, mivel konkrétan a művein keresztül is önmaga fejeződik ki, akaratlanul is, nem hiszem, hogy az öltözködésnél vagy hajviseletnél pedig elakadna ez a dolog.
2016. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!