Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt beképzelem?

Ezt beképzelem?

Figyelt kérdés
Ma volt suliban ünnepség és egy sorban alltunk az osztalyommal és jött arrafele egy csapat fiu, rájuk neztem nem láttam h rám neztek tehát elfordultam és az egyik kintha azt mondta volna h 10/5 de nembiztos, rájuk neztem és egyik se nézett rám...Nem is ismerem oket csak látásból. Beképzelhetem?
2019. szept. 2. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Csak beképzelted. Nem vagy te olyan jó nő, hogy 10/5 legyél, jó lesz az 10/2-nek is!
2019. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Magát értékelte, nem neked szólt.
2019. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából exem osztálytársai aztán beálltak a saját sorsukba majd így nemsokra ra nevettek exemmel de nem neztek meg csak felem se tehát nem rólam lehetett szó, hanem olyan volt kintha vmi másról beszeltek volna..Meg nem is ismerem oket..
2019. szept. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!