Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beképzelem vagy betegség?

Beképzelem vagy betegség?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk bulizni, előtte még minden oké volt. Alkoholt nem ittam, italomba kizárt, hogy beletettek valamit. Mondjuk az igaz, hogy össze vissza ettem egész este(fagyi,jégkása,kenyérlángos,félvödör popcorn)Nem szoktam sokat enni 53 kiló vagyok. Na szóval éjszakára nagyon rosszul lettem, bivalyokkal álmodtam. Azt álmodtam, hogy mekiztünk és én romlott nuggetseket ettem, amiknek nagyon rossz izük volt. Felkeltem azóta hányingerem van, érzem azt az ízt a számba és már 3x volt hasmenésem. Barátom aki velem volt neki is nagyon fáj a hasa. Szerintetek?
2018. aug. 21. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az össze-vissza evés miatt lehet gond, meg talán a sós (biztos az volt) pattogatott kukorica se tesz jót, a só vizet von el a szervezettől.
2018. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindketten rosszul vagytok, akkor ettetek valami olyat, ami ezt okozza. Ma diétázzatok és igyatok sok vizet, vagy teát.
2018. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be 5-6 szem széntablettát és 1 szem Bolus adstringenst. Diéta: kétszersült, száraz háztartási keksz, fekete tea cukor nélkül. Diólevél tea.
2018. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hedonista zabálás után 2 szem Bilagit tuti rendet tesz. Amúgy vény nélkül kiadható gyógyszer.
2018. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!