Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embereket nem szerettek...

Milyen embereket nem szerettek, kinézetre? Lehet öltözködés vagy fizikai kinézet.

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A qvás öltözködést nem bírom.
2019. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Igyekszem nem ítélni az embereket, de van néhány olyan öltözet, ami alapján minimális előítéleteim vannak az alábbiakkal szemben:

- A fedora sapkát viselő férfiakat.

- Aki nem tud alkalomnak megfelelően felöltözni.

- Aki kamu dizájner cuccokat visel.

- A narancssárágra szolizott emberek.

- Gagyi, viccesnek/jópofának szánt, de amúgy kifejezetten gáz/kínos feliratos pólókat viselők.

- Akik szerinta HELL-es doboz kiegészítő.

2019. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Férfiak konttyal.
2019. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Lehet, hogy kicsit off, de fesztiválon láttam egy nőt haspólóban (sörhassal) és a hasára virágok voltak festve. Mindenki őt nézte, ő meg teljesen büszkén járkált. :D Na, az érdekes egy látvány volt.. Az ilyet is elítélem. :D

2019. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Hypebeast stilus kovetok nem a kedvenceim.
2019. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Tudom, hogy nem szép dolog, de az elhízott emberek általában nem szimpatikusak. Leginkább azért, mert tenyérbemászó szeméyliségük van, de persze van kivétel. :)
2019. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Van, aki csak simán taszító, nem szimpatikus. Nem kinézet és öltözködés függvénye.
2019. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Én nekem senkivel nincs bajom, csak azokat utálom akik "héé tesó"-val kezdik a mondanivalójukat.


Egy kövér>----.

2019. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6


Nem mintha a csontvázak aranyosak lennének...

2019. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kopasz (nem eü/genetikai okok miatt), talpig fekete, bakancs, Kárpátia/Nagymagyarország/náci pólóban.


Hosszú hajú rock-patkány (igénytelen rocker; a kettőnek nem feltétlenül kell azonosnak lennie, vannak rockerek, akik ízlésesen öltözködnek)


Egyebek:

Szandál-zokni, térdig érő póló, térdig érő zokni rövid nadrággal, felhajtott hosszúnadrágszár, tüdőig felhúzott, vagy sgg alá letolt nadrág, ilyesmik...


Én szeretem a ducibb lányokat, ha kiteszik a hasukat még fel is áll. :DDD

2019. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!