Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ferfi sértésnek veszi ha...

Egy ferfi sértésnek veszi ha egy nő a segítségét ajánlja, vagy csak én jártam így?

Figyelt kérdés
Történt a hétvégén,hogy mentem le a lépcsőn es lattam hogy elöttem egy “nem iden barnult” férfi nehezen docogteti lefele a böröndjet. Mivel sem nemre,sem fajra nem terjed ki hogy segitek-e ezert feleajanlottam neki hogy vigyuk ketten. Erre arrogansan leugatott h neki marpedig nem kell segítség...tudom hogy én egy fiatal nö vagyok,o meg ferfi,de gondoltam ketten csak konnyebb...kozben megjelent az asszony azzal hogy “mivan bejossz a román nőknek?” Mondta a csavonak. Ami azert is fura mert nem vagyok roman egyaltalan. Es ő is azt mondta ezutan hogy egy nő hol tudna már segíteni egy férfinak?? Ezek szerint rosszul cselekedtem? Egy férfit hagyni kell megszakadni hogy megmaradjon a ferfiassaga?
2019. szept. 3. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul cselekedtél, mert cigányoknak nem segítünk semmiben, ez alap. És most lehet nyomni a pirosat.
2019. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem ilyen fekete-feher. En szerettem volna mint ember az emberen
2019. szept. 3. 23:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent nagyra tudok értékelni, amit értem tesz valaki. ...de nem mindenki áll így hozzá
2019. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is jellemzőbb ez a mentalitás a romákra, mint a többi férfira úgy általánosságban.
2019. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

A cigányoknál nincs meg ennek a kultúrája, kár volt hozzászólnod.

A környéken ahol lakok, köszönni is felesleges ezeknek, mert úgysem köszönnek vissza.


Hiába beszélik a nyelvünket, és hiába élünk egy országban, olyanok mintha külföldiek lennének.

Pedig már több száz éve itt vannak köztünk...

2019. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen más a kultúrájuk! Máshogy viszonyulnak a nőkhöz,lányokhoz!Neki, valószínü megalázó lett volna ha segítesz!
2019. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lol. Mennyi hibás ember van ezen a világon!
2019. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor sajnalom ha megalázásnak vette. Úgy voltam vele,h nem most van az ideje macsoskodni hogy ő elbirja egyedul is,mert a kutya nem figyelt ra. Annak idejen mikor 12-13 eves gyerek voltam es apam megkert hogy egy szekrenyt vigyuk fel az emeletre (amihez ugye jo ha ket fő van) nem éreztem hogy megaláztam volna vele dehat nen vagyunk egyformak
2019. szept. 4. 11:05
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Na azért egy bőrönd, nem szekrény. Én úgy vettem észre, hogy bizonyos méretű és nagyságú, illetve súlyú tárgyak mozgatásánál az emberek, vagyis inkább a férfiak túlnyomó része hasonlóan reagál, de nem csupán nők segítségére, hanem más férfiakéra is. A gorombaság az már más téma viszont, neki valószínűleg tényleg kicsit sértő lehetett, de ettől ne érezd magad rosszul, hiszen kedves voltál és ez jó dolog.
2019. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Máskor gondolkodj és ne magadból indulj ki. Nem csak megsértetted őt, de még a párkapcsolatába is belekavartál, hallgathatta az asszonyt órákig, amiért te “kikezdtél” vele. Ismered ugye a mondást, hogy mivel van a pokolba vezető út kikövezve.
2019. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!