Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ferfi sértésnek veszi ha...

Egy ferfi sértésnek veszi ha egy nő a segítségét ajánlja, vagy csak én jártam így?

Figyelt kérdés
Történt a hétvégén,hogy mentem le a lépcsőn es lattam hogy elöttem egy “nem iden barnult” férfi nehezen docogteti lefele a böröndjet. Mivel sem nemre,sem fajra nem terjed ki hogy segitek-e ezert feleajanlottam neki hogy vigyuk ketten. Erre arrogansan leugatott h neki marpedig nem kell segítség...tudom hogy én egy fiatal nö vagyok,o meg ferfi,de gondoltam ketten csak konnyebb...kozben megjelent az asszony azzal hogy “mivan bejossz a román nőknek?” Mondta a csavonak. Ami azert is fura mert nem vagyok roman egyaltalan. Es ő is azt mondta ezutan hogy egy nő hol tudna már segíteni egy férfinak?? Ezek szerint rosszul cselekedtem? Egy férfit hagyni kell megszakadni hogy megmaradjon a ferfiassaga?
2019. szept. 3. 23:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hat őszintén sajnálom :D
2019. szept. 4. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!