Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha felnott (25 eves) nő...

Ciki ha felnott (25 eves) nő létemre rajzfilmet nézek?

Figyelt kérdés
Mostanaban garfield és baratait kezdtem el nezni,de nem fura ez ennyi idosen? Ez nem olyan felnott rajzfilm mint a family guy hanem tenyleg gyerekeknek szól
2019. szept. 4. 11:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, jól érzed magad vele, akkor tedd.
2019. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem!

A rajzfilmeket egyébként is / "gyereklelkű" / felnőttek készítik, nem csak gyerekeknek. Annyi biztos, hogy örömteli munka lehet...

Sok rajz-vagy animációs film nem feltétlenül kicsiknek készül, mert olyan utalások vagy szövegek hangozhatnak el bennük, ami elszáll a fejük felett, vagyis: ők nem értik ezeket.

Én is szoktam időnként rajzfilmeket, rajzfilmsorozatokat nézni. Kikapcsol a valóságból egy kis időre, jobban, mint a hús-vér szereplők játéka. Hagyom, hogy beszippantson a "firkák" világa. Mostanában pl. a Szamuráj Jack-sorit nézem a neten, és utoljára egy nagyon szép animét, a Mary, és a varázsvirágot néztem.

42/N.

2019. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!