Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen idegen számomra a párom?

Teljesen idegen számomra a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mesterséges kómába voltam egy fejsérülés után, és amikor felébredtem nem ismertem fel a közvetlen családtagjaimat sem. Egy ideig reménykedtönk hogy visszatér az emlékezetem, de az orvos is már azt mondja hogy ez maradandó emlékezet vesztés. Az állítólagos barátnőm nem jön be, nem vonzódom hozzá, nehezemre is esik elhinnem hogy tényleg ő a barátnőm vagy csak próbálnak átverni.. bár fényképeket is mutattak, valódi papír fénykép nem photoshop. Azt is mondják hogy teljesen más ember lettem, hogy megváltoztam, ismerősök haverok mondják, pl. azt mondják hogy régen mindig adtam nekik kölcsön, most meg egynek sem... Na de visszakanyarodva mit tegyek az állítólagos barátnőmmel, nem vonz egyáltalán külsőre, belsőleg nincs vele baj kedves aranyos, de nem érzem a kémiát.
2019. szept. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én photoshopban szoktam megszerkeszteni a fényképeket, aztan fillerekert kinyomtatom a rossmanban
2019. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Kamu. Üdvözlettel egy orvos.
2019. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
kamu kérdés, de volt benne potenciál
2019. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kamu nagyon jó,ha nem az akkor szakíts vele, nem mindig tart örökké minden.
2019. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!