Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, miért ilyenek...

Mit gondoltok, miért ilyenek a régi ismerőseim?

Figyelt kérdés

Olyan emberekre értem, akikkel együtt jártam iskolába és jóban voltunk, de már 10 éve mondjuk nem találkoztunk. Megtalálom őket a közösségi portálon, írok neki, érdeklődöm, hogy hogyan alakult az élete, merre vitte a szél stb. De sajnos az esetek 90%-ában egy visszakérdezést sem kapok.

Miért ennyire közönyösek az emberek? Vagy engem néznek le? 24 éves vagyok és még suliba járok (orvosi)


2019. szept. 5. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Többektől megkaptad a választ, sok embert egyszerűen nem érdekelnek mások. És vannak, akik rögtön hátsó szándékot feltételeznek…

Én viszont megértelek, szerintem érdekes, mit történt másokkal, és rám írtak is általános iskolai ismerősök, jót csevegtünk (20 év után), aztán mindenki éli tovább az életét.

Ne bosszankodj ezen, figyeld meg, ha pár év múlva megtudják, hogy orvos vagy, rögtön dörgölőzni kezdenek majd. ;)

2019. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!