Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok olyan helyzeteket,...

Tudtok olyan helyzeteket, amikor két azonos nemű embernél az egyik megsimogatja a másik arcát? Esetleg átélt példák, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

apa-fia, anya-lánya vígasztalás/szeretgetés alkalm,ával

kisiskolásoknál/oviban/bölcsiben a nevelők-kilányok vígasztalás céljából


Barátnő-barátni, egyik barátnőnek szerelmi bánata van,és sír, a másik megsimizi az arcát, hogy "jajj,ne sírj drága barátnám"


de hogy 2haver simogatná egymás arcát csak, úgy hogy ők heterok, hááát, nem hiszem, vagy nem tudok elképzelni ilyen szituációt.



Lány-lány/fiú-fiú esetén, ha lezbikusok/heteroszexuálisok, akkor nyilván szerelmből simogathatják egymás arcát.


Amúgy miért kérded, ha szabad tudni?

2019. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"de hogy 2haver simogatná egymás arcát csak, úgy hogy ők heterok, hááát, nem hiszem, vagy nem tudok elképzelni ilyen szituációt.


Lány-lány/fiú-fiú esetén, ha lezbikusok/heteroszexuálisok, akkor nyilván szerelmből simogathatják egymás arcát."

Van 2 nő (viszonylag nagy korkülönbséggel),akik barátok,és az egyik megajándékozta a másikat.A megajándékozott,mielőtt elment megsimogatta az ajándékozó arcát úgymond "elköszönéskor".Előtte kb 10 perccel volt az ajándékozás,de,akkor szokásos ajándekozáskori köszöntőpuszit nem váltottak.Ezek szerint,akkor ez több lehet,mint szimpla barátság?Úgy rémlik a megajándékozott a szemébe is nézett az ajándékozónak,amikor végigsimította az arcát.

Emellett szoktak hosszú öleléseket váltani,de most mégsem az történt "köszönetképpen" elköszönéskor.A megajándékozott egyébként többször volt,hogy simogatta a hátát ölelés közben annak,aki megajándékozta.Ja,és nem sírt akkor az illető,hogy így vígasztalta volna.Vagy ebben nincs semmi extra,és csak belemagyarázás?!

2019. márc. 22. 08:04
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
Én férfiak között dolgozok, és mondjuk hülyéskedés közben színlelt vigasztalás miatt egyik megsimogatja a másik arcát. Poén az egész. Röhög mindenki.
2019. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3:Persze a poénnál érthető nyilván.Na,dr mi van,ha nem poén?Akkor mi a szitu? :D
2019. márc. 22. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetes. Majd ha a szüleid betegágya mellett ülsz, átgondolod, hogy mekkora baromságot kérdeztél.
2019. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, én nem simogatnám meg a barátnőm arcát, mert szerintem barátnők között fura, "leszbis" lenne, totál hülyének nézne, nem értené, mi ütött belém.... Lehet, hogy meg is kérne, hogy ezt többet ne csináljam...

Ha ő simogatná az enyémet, akkor örülnék, mert én viszont tényleg leszbi vagyok, ő meg bejön nekem 😅

2019. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#7:Semmi közöd hozzá mit kérdezek.Amúgy ez már hónapokkal ezelőtti sztori,csak valami kapcsán eszembe jutott,ès érdekel mások voltak-e hasonló szituban,és akkor mi volt maga a helyzet.Itt más a kérdés eredetileg,mint ott,ha nem vennéd észre.Csupán aztán azért fejtettem ki,mert az első válaszoló rákérdezett!Tudod,aki tudott normálisan is válaszolni a kérdésre,nem csak offolgat unalmában meg frusztrációjában!-.-
2019. márc. 22. 09:08
 8/9 A kérdező kommentje:
#5:Kezeltesd magad,és éld ki te is máshol a frusztrációidat!!!Ráadásul nem családtagokról volt szó,hanem idegen emberekről,akik nem rokonok,de úgy tűnik neked még ez sem jött le a kérdésből!!Nyilván akkor a családi kapcsolatok kategóriába került volna a kérdés értetlenke!-.-
2019. márc. 22. 09:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok,a hetest törölték szerencsére...
2019. márc. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!