Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt egyesek,...

Miért gondolják azt egyesek, ha egy ellenkező nemű ember hozzászól, akkor akar tőle valamit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, de ha én szólok akárkihez, akár velem egynemű vagy ellenkező, én akarok tőle valamit... Esetleg egy jót beszélgetni
2018. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihez,mihez szól hozzá?Hol szól hozzá?
2018. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 User-Agent ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan közeledik feléd. Barátikag, csak beszélgetni akar vagy más egyéb okból? Gondolom nem végeztél kutatást, hogy a népesség hány százaléka gondolkodik úgy? :D
2018. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi másért szólna valaki a másikhoz? 😀
2018. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

velem többször is megtörtént, hogy simán csak beszélgetni meg barátkozni akartam, de rámfogták, hogy nyomulni akarok.

Mindig az van, ha egy lánynak mondom, hogy megihatnánk egy kávét/elmehetnénk boltba/ vagy akármi, de tényleg bármi, lenyírhatnánk a füvet, nehogy romantikusnak hasson, ott van bennük a gyanakvó pillantás, hogy mit akarok.

Még akkor is, ha előre mondom, "nem nyomulok, de elmehetnénk bedobni egy kávét." ez náluk még gyanúsabb.

2018. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen indítékból szoktál beszélgetést kezdeményezni?
2018. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni amit az első. :D


Azért hiszik, mert többnyire akar valamit a másik, főleg ha férfi nyit nő felé. Írta egy korábbi válaszoló, hogy néha elhív ő is ellenkező neműt valahová. Én ilyenkor a ki jön még? vagy a Hívhatom xy-t? kérdéssel szoktam "tesztelni" a terepet. Az arra való reakciója elmondja a szándékát.

Meg nagyon sokk függ a körülményektől. Pl amikor szakítottam exemmel 1-2 hétre rá több olyan haver is megkeresett, hogy összefuthatnánk, bulizhatnánk akivel hónapokkal korábban beszéltem utoljára. Nehezen nevezném véletlen egybeesésnek.


Az ellenkező neműek közötti viszony amúgy furcsa. Ha egy férfi hív valahová nőt általában romantikus célzattal teszi.

Fordított esetben viszont nem így van. Velem is többször volt, hogy hívtam emberileg szimpatikus férfiakat valahová, még csak nem is kettesben és később bepróbálkoztak mert közeledésnek vették.

2018. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem kifejteni xD Tehat a lenyeg, hogy ha valaki hozzaszol egy ellenkezo nemuhoz, akkor miert gondolja azt, hogy nyomul ra? :D
2018. nov. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!