Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem vagytok kíváncsiak,...

Ti nem vagytok kíváncsiak, hogy a kérdésetek alatt milyen nemű, korú, kinézetű emberek írnak?

Figyelt kérdés
Nem szoktátok elképzelni hogy nézhetnek ki az emberek akik itt tanácsokat adnak?
2019. júl. 11. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
De neha de szerintem mindig pozitivabb a gondolatokban mint a valosagban sajnos
2019. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. A nagy részük hülye, és nem különösebben érdekel, hogy egy 12 éves hülye kisfiú, vagy egy 60 éves hülye vénasszony az.
2019. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon érdekel max akivel privàtban beszélek.

Ezt most 27 férfi írta, barna haja, kicsit hosszú, kék pulcsi van rajta. <--így most jobb? 😅

2019. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem mert ha az ember tudja kik ők, mindenféle előfeltevésekbe és személyeskedésbe bocsátkozhat amikor ezek az emberek olyasmit írnak amivel az illető nem ért egyet. Magyarul: mindannyiunkban meg van a hajlam hogy ne a másik érvelését minősítsük hanem az embert aki azt írta, bármiféle információ alapján amit tudunk róla. Ezért se teszem láthatóvá még a felhasználónevemet se.
2019. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem, legfeljebb pár trollkodót és privátban zaklatót néznék meg, hogy mire fel nagy a szájuk, de hogy pl te, hogy nézel ki, az nem érdekel.

Kortól és nemtől függetlenül is lehet jó, vagy éppen rossz tanácsokat adni.

2019. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
De, néha. Bár vannak, akiket simán el tudok képzelni, hogy nézhetnek ki...khmkhmincel"férfiak"khmkhm
2019. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem különösebben érdekel, de akik kéretlenül is 18/L-t írnak a mondandójuk végére, azokról kapásból tudom, hogy 50-60 körüli kövér pasasok. :)
2019. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De, egy-egy válasznál néha eszembe jut, hogy vajon ki írhatta.

Az összes eddigi hasznos válaszokat írókat egyszer szívesen összegyűjteném egy csoportba és megköszönném nekik a segítséget. :)


Azon is szoktam mosolyogni, amikor engem a válaszom alapján totál félretippelnek. Néztek már tininek és öregasszonynak is, egyik sem vagyok.

Vagy ha egy-egy troll (általában frusztrált férfiak) beleköt a normális, udvarias válaszomba, arra gondolok, hogy élőben biztosan nem merne így beszélni velem, fülét-farkát behúzná. Ha egyáltalán meg merne szólítani.

2019. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan kérdéseknél igen, ahol ez releváns. Pl ha növénygondozásról nézek kérdéseket, akkor nekem aztán édes mindegy, hogy Penelope Cruz írta-e a választ, vagy az az oldalra folyó takonyszörnyeteg a star warsból. Viszont sokszor megnézném pl az olyan férfiakat, akik a szexualitás kategóriában kötelességszerűen mindig odaírják a válaszuk alá, hogy "dom" :D


De általában az illető személyes háttere szokott érdekelni; sokan vannak, akik minden felelősséget elhárítanak magukról, és másokat okolnak a problémáikért/kudarcaikért, és jó lenne megtudni, hogy ez tényleg így van-e.

2019. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha igen, de gondolom általában 10-20 éves fiatalok...
2019. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!