Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vékony hapsiként ciki lenne...

Vékony hapsiként ciki lenne kiírni egy csoportba, hogy masszőrt keresek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a hátam hetek óta a sok üléstől és a gerincferdüléstől. Ez már visszatérő probléma és a fejemet lefele konkrétan nem tudom lebiccenteni, mert annyira feszít a hátam közepe így a telefonomat nézni is nehezemre esik. Viszont nem ismerek a környéken masszőrt akihez bizalommal/diszkréten el tudnék menni (gyógyfürdőbe meg nem akarok/merek) így arra gondoltam, hogy egy helyi csoportba kiírok egy kérdést, hogy hol találok a városban (Debrecen) masszőrt. Csak sok ismerősöm is tagja a csoportnak és félek, hogy tök ciki lenne, ha ők is látnák: "férfi keres masszőrt, milyen béna dolog ez már. Egy igazi férfi konditerembe járjon és emelgesse a súlyokat, ne simogassa a hátát, mint egy látens b**i."

A legtöbb ember fejében ez a gondolatsor pörögne le, de nekem ettől függetlenül nagyon fáj a hátam és tornával se tudok rajta segíteni. Kérdés, hogy nekem masszőr vagy gyógytornász kellene, mert azzal sem vagyok tisztában.



2019. szept. 6. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon ciki, attól, hogy kanos vagy, nem kell ilyesmihez folyamodni.


[link]

2019. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

1. Mi vagy te, gondolatolvasó? Honnan tudod, hogy ki fogalmazódna meg az emberek fejében?

2. Nagyon rosszindulatú vagy, hogy máris ilyen negatív rossz dolgot feltételezel másokról.

3. Miért vagy lusta otthon tornázni és keresni az interneten gerincproblémára, hátproblémára tornagyakorlatokat?


Most elmész egy masszőrhöz, ez csak fájdalomcsillapító lesz. Az életviteleden kell változtatni. Tornázz otthon és előzd meg a hátfájásodat.

2019. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
*jav: hogy mi fogalmazódna meg...
2019. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy inkább csontkovácshoz kellene elmenned? Ő valamelyest többet tudna segíteni.
2019. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1: Te meg mi a fenéről beszélsz? -_-
2019. szept. 6. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne ciki. Valószínűleg a súlyokat emelgető figurák között is sokaknak vannak hát vagy derékproblémái.
2019. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Te nőket akarsz keresni Facebookon, aztán ha tetszenek, akkor megmaszíroztatod magad velük. Aki masszőrt akar, az beüti a Googlebe, hogy masszőr és elmegy az egyikhez. De te azt akarod, hogy jól nézzen ki a masszőr, mert akkor biztosan jól is maszíroz, azért kell kiírnod Facebook csoportba.
2019. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Joga van eldönteni kivel akarja, én se akarnàm hogy egy 120 kg-os nô csinàlja nekem. És férfi se az bzis.
2019. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Lol, miért, a 120 kilós nőre nem lehet rámozdulni? Szerencsétlenek.
2019. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne ciki? Sok ismerősöm volt már, vagy rendszeresen jár masszázsra, és mindegyik dicséri, hogy milyen jó.
2019. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!