Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha azon kapnátok...

Mit tennétek, ha azon kapnátok a férjeteket, hogy megrángatta a 13 hónapost amiért nyüsszögött?

Figyelt kérdés
Lejár a radiátor tekerője, elvette tőle, és ezért nyekergett. Per pillanat annyira dühös vagyok, hogy elhoztam a gyereket a szüleimhez. Nem áll szándékomban úgy tenni, mintha semmi nem történt volna. Egyébként eddig jámbor embernek mutatta magát, soha nem lépett még fel senkivel szemben, velem szemben sem. Erre most ezen kapom... egy babával szemben bátor!
2018. máj. 28. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mit jelent a megrángatás? Amúgy te sem tűnsz valami szelíd embernek az írásod alapján. Eleve agresszív lehetsz. Így az is lehet, hogy a jámborság másképp van nálad mint másnál. Ergo lehet, hogy egy állat a férfi. De lehet, hogy te fújod fel. Kifejthetnéd mit jelent a megrángatás.
2018. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ennyi idős egy kisebb fiam... Még olyan pici.. El sem tudom képzelni hogy így lépjek fel vele szemben, vagy akár a férjem... A dackorszakban amikor majd direkt feszegeti a határokat meg tele torokból hisztizik, netán üt, harap (mert ilyen is előfordul).. akkor mit fog csinálni, péppé veri??...

Gondold át, hogy mi volt amit láttál, dühből, erőből megrángatta, vagy viccesen, mókázva csinálta úgy hogy semmi kárt nem okozhatott vele a kicsinek, és ha az első, akkor én csomagolnék... Sok mindent meg lehet oldani egy házasságban, de hogy a gyerekemet bántsák azt nem tűrném. Pláne egy kisbabát.

2018. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Amúgy te sem tűnsz valami szelíd embernek az írásod alapján."


Te nem vagy normális. A kérdezőnek fel vagy b-szv. az agya, mert bántották a gyerekét, ráadásul a gyerek apja. Mégis hogyan kellene hozzáállnia? Ez a normális, egy normális szülő így reagál. Ha valaki az én gyereket rángatná meg, függetlenül attól, hogy kicsoda, azt is megbánná, hogy megszületett, mert úgy helyre raknám.


Nem, majd a kérdező is hagyni fogja, és tök nyugisan aszisztál hozzá.


És én sem vagyok agresszív, kivéve, ha kihozzák belőlem az ilyen hülye megnyilvánulásokkal.

2018. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Te sem álltál sorban az észért úgy látom. Te is agresszív vagy. Tudod miből derül ki? Abból, hogy habzik a szád mert nem érted meg mit ír valaki más. Más dühösnek lenni meg más hirtelenkedve cselekedni. Valljuk be, a nők eleve agresszívebbek pláne, ha anyukák. Ez utóbbi ösztönös és megbocsájtható. De a magadfajta ezt az életben nem fogja megérteni.
2018. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
1, 4-es: Köszönjük, majd értesítjük.
2018. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Megrángatás és megrángatás között is van különbség. Te döntsd el, hogy durva volt vagy sem. TE döntsd el, hogy mit kezdj a helyzettel, ne tőlünk várd a megoldást. Ha egyébként a férjed egy normális ember és úgy látod-gondolod, hogy megbánta, nem úgy akarta, elpattant a cérna nála (kisgyerekes családban nem ritka) és valószínüleg soha az életben nem fog többet előfordulni akkor beszéljétek meg. Kár őt úgy kezelned mint egy idegbeteg állatot aki bántalmazza a gyerekét és azonnal a szülőkhöz rohanni.
2018. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem celravezeto a rangatas sem, de nem mindegy hogyan tette. Ha amugy tenyleg normalis es nyugodt a ferjed akkor nem hinnem hogy tenyleg egybol idegbeteg gyermekbantalmazo allat lenne. Azt ott kell rogton lerendezni megbeszelni vele szamon kerni ha ugy van. En sem turnem a szobeli bantalmazast sem, mert tudom milyen az egy gyereknek, de mas egy verbalis bantalamazas es mas ha raszol valaki neveles celjabol. Ugyanigy mas ha megrangatja vagy esetleg azert “rangatta” meg hogy kizokkentse a hisztibol, ami persze nem esszeru es nem helyes megoldas de nem rosszindulatbol tette.

Nem vedem nem lattunk de nem mindegy mit hogyan es miylen gyakorisaggal csinal valaki valamit.

De a szulokhoz rohanok az most kb ugy nez ki mintha az egesz csaladot agyonverte volna.

2018. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

"Lejár a radiátor tekerője , elvette tőle , és ezért nyekergett".

Ki és mit nyekergett???

Legalább le tudnád irni értelmesen hogy mi a bajod.

2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem jól csináltad. Majd a férjed utánad megy és megbeszéled vele, hogy ez volt az utolsó. Mit csináljon ilyen esetben, miért viselkedett így, stb.

Érezze azért ő is, hogy súlya van a dolognak. Nem "csak megrángatta". Ilyen nincs.

Attól, hogy valaki nem agresszív más felnőttekkel, még lehet, hogy szülőként azt az agresszív mintát viszi tovább, ahogy őt nevelték.

2018. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
8as, a gyerek nyekergett, mert elvették tőle a "játékát".
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!