Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek válaszolni egy üzenetre, levélre?

Figyelt kérdés
Pl Jófogáson hirdetett termékem iránt érdeklődik valaki, és kér egy fotót. Elküldöm, pár szót még írok a cuccról. És annyira nem képesek, hogy "Köszönöm, nem kérem" vagy "Köszönöm, viszlát" Az meg alap, hogy ha én érdeklődök, akkor semmit nem reagálnak. Nem akarok mindenki barátja lenni, de felháborít, hogy 2 szóban nem képesek reagálni. Ők nem érzik, hogy ILLENE valamit nyögni a másik embernek??

2019. szept. 7. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ezt csinálja. Beszélgetés közben is simán nem írnak vissza akkor sem, ha egy téma megbeszélése félbemarad.
2019. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jofogason is, marketplace-en is ilyenek az emberek. Pl kertem, h legyen szives jelezni, ha az ajanlata mar nem all fenn (irt egy osszeget, mondtam, h jo, viheti), de nem valaszol, pedig o alkudott...
2019. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen, ilyen szitukról beszélek. Annyira felháborító, hogy mihelyst már nem érdeke valakinek az üzenet, rögtön le is szarja a másikat. Pedig van olyan, hogy illem, tisztelet.
2019. szept. 7. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás: Eladó nem válaszol. Vagy napokkal(5+), hetekkel később.

Vevő nem mondja, hogy nem kell neki a termék, eltűnik.

Vevő pofátlanul alkudozik az amúgy is alacsony árból, sokallja a postát(én is, de ennyi nem tudok mit tenni).

Vevő közli a címet hogy hová küldjem. Ennyi. (fizetni nem akar, eltűnik)(természetesen nem küldtem el)


Vatera: Eladó nem azt küldi vagy egyáltalán nem küldi a terméket. Igaz ez ritkább eset, de volt ilyenem. Elvileg a vatera már jobban ellenőrzi a felhasználókat.

2019. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Félnek, hogy ez felelősséggel jár, meg befigyel a személyiségi jogok, amit sokan nagyon félreértelmeznek. Szerintem is illő lenne valamit visszavakkantaniuk...
2019. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!