Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek előre gondolkodni? (bevásárlás)

Figyelt kérdés

Mindig megdöbbenek rajta ha jön egy ünnep páran mennyire pánikba esnek tele a facebook kérdésekkel hogy melyik bolt van nyitva az ünnepnapon éppen. A két sláger a cigi és a kenyér...

Miért nem lehet előre megvenni? Ha tudom hogy úgyis cigizek veszek egy kartonnal. A kenyér is eláll pár napig(meg hozzá teszem nem csak kenyeret lehet enni).



2019. aug. 19. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Hogy legyen mit kérdezni
2019. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Ja csak a cigitől tüdőrákot kapsz, a kenyértől meg bélférges leszel.
2019. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szokott ezzel nagyon sokat panaszkodni :D ő eladó és nagyon sokan egy napos ünnepre úgy felpakolnak mindent mintha világ vége lenne. Ez a másik lehetőség. Vagy nagyon felpakolnak mindent vagy az utsó pillanatban vesznek már ünnep napon kersik a boltokat, mert ugye kenyeret muszáj megvenni..
2019. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

benzinkut spar nyitva ejjel nappal ... tobb kisbolt is ejjel nappal nyitva unnepekkor is..


nem latom a problemat

2019. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Legalább lehet 2m.-ért ótózni.
2019. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy miért nem terveznek előre az emberek cigiből vehetne az ember egy hónapra előre eleget. Kenyér is eláll pár napig meg könyörgöm ne csak kenyeret együnk legyen otthon kaja tartalék amiből főzöl stb...
2019. aug. 19. 21:33
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Miért foglalkozol más életével? Téged miben zavar az, hogy a másik hogyan, mikor és mennyit vásárol?
2019. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de tök gáz. Fuu hallod, gáz naon.
2019. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

21:35 Mert ez egy népbetegség nálunk az emberek napról napra élnek nem képesek előre gondolkodni ami szerintem gáz.

Engem csak annyiban érint hogy a FB on ünnepkor 200 melyik dohánybolt van nyitva kérdés van? + Ha véletlenül ünnep előtt betévetek a boltba 2 dologért komplett éhezők viadala van 10 kiló kenyérrel stb...

2019. aug. 19. 22:35
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Na pl azért, mert napi 14 óra munka után még házat is építek és fogalmam sincs hányadikán van elseje.

De vannak, akik olyan luxusban élnek, hogy van idejük előre készülni. Nem mindenki ilyen. Tádám!

2019. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!