Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Labdarúgóknál mi ez a sok...

Labdarúgóknál mi ez a sok tetoválás? Van e köze a prolisághoz, vagy csak egyszerű hóbort?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindkettő.
2019. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
szétnézél már az árlagemberek közt? szinte mindenki tetovál manapság.
2019. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
átlag*
2019. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alletta ***** válasza:
83%
divat, de embere válogatja. a "hétköznapi emberek" tömege sem szaladgál tetkókkal.
2019. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűbb emberek körében gyakoribb a tetoválás. Tudom, most jön mindjárt valaki, hogy tetkósként van 5 diplomája, 3 doktorija, beszél 10 nyelvet, és játszik 3 hangszeren... De a statisztikai átlagról beszélek most.
2019. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Annyira túl használjátok ezt a proli szót... 😑


Szerintem szimplán annyi az oka, hogy az ő elhelyezkedésüket nem befolyásolja, hogy van-e ezer tetoválásuk, vagy nincs. Ha nem lenne befolyással az esélyeimre a munkaerő piacon, már rég mindket karom végig lenne varrva, de mivel emberekkel foglalkozom, a munkáltatók nem igazán díjazzák. Így csak olyan helyen van, ahol könnyű takarni, ha kell.

2019. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom megtehetik, hogy tele legyenek varrva, nem ugy, mint az atlagember.

Egyebkent tetovalo vagyok, es szakmai szemmel a legtobb focista tetkoja nemhogy sablonos, bena temakbol all ossze, hanem meg ocsmany munka is. Tipikus focista-kar elemek (szigoruan fekete-feherben): rozsa, homokora, zsebora, rozsafuzer, angyalok, egbol lejovo sugarak, galambok, felirat, moge maszatolt felhok beeakva kitoltesnek, stb.

Na es ilyen tetkokat pont a kb veluk egy ertelmi szinten levo emberek szoktak kerni, akiknek nulla a fantaziaja/egyenisege. Szoval a tetkoik minosege es temavalasztasa mondhato prolisnak, maga a tetovalas tenye nem.

2019. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tetkó alatt nem ezt értem fel van varrva az egész teste. , de sznte mindenkinek látok vagy a vádliján vagy a kezén egy kisebbet.
2019. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!