Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy az egyik...

Mért van az, hogy az egyik régi ismerősöm nem köszön a régi barátainak?

Figyelt kérdés
van egy barátom tinédzserkoromból. nem találkoztunk vagy 10 évig. mivel én messze laktam sokáig. pár éve összetalálkoztunk a falunkban és akkor teljesen normálisam beszéltünk. eltelt megint 3 év amire újra láttam tekerni biciglin. erre köszönök neki és nem köszönt. azt hittem először hogy csak nem látott. de megismétlődött a dolog. mire kérdeztem egyik ismerősünket hogy vele már évek óta ezt csinálja. semmit nem tettem ellene, nem is mondtam róla. most ilyenkor mi van? megmondom az őszintét nekem ilyen fajtának tűnik mostanra, hogy akinek jobban bejött az élet azt utálni kell.

2019. szept. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem történt, egyszerűen közömbös vagy már neki. Pl én sem szoktam köszönni a volt kollégáimnak, ha összefutok velük, mivel csak kollégák voltak. Évekig nem találkoztok, mondván szartok egymás fejére! Majd 3 év után összehoz egy pillanatra a sors titeket. Legalább nem képmutató az illető! 😉
2019. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkoz, ha nem köszön vissza.
2019. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát összesen 13 éven keresztül nem kerested se te őt, se ő téged... Ez elég nehezen nevezhető ezen a ponton barátságnak. Az a csoda, hogy a 10 év után volt kedve megállni jópofizni.
2019. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké nem fejtettem ki eléggé bocsi. Az lemaradt hogy vágja is a pofákat. Rám is meg az egyik barátnőmre akivel már évek óta ezt csinálja. Meg a felesége is vágja. Ő se tett ellenük semmit. Na most az ilyennek mi baja? Ja és falun élek. Itt szokás köszönni. Van ugyanilyen más barátom akivel ugyanakkor lógtam utoljára mint vele és mégis köszönünk. Hogy az ilyet mi lőhette.
2019. szept. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!