Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőiesség kriteriuma, hogy...

A nőiesség kriteriuma, hogy valaki alacsony legyen? Ha valaki magas, az eleve nem nőies?

Figyelt kérdés
Ezt a megjegyzest kaptam mostanaban.
2019. szept. 7. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kylie Minogue is 155, és nem hiszem, hogy gyereknek nézik. Vagy Shakira, Lady Gaga, Salma Hayek.


Kérdező, ebben lehet valami, ha belegondolsz, hogy nem mindenki vékony. Mondjuk aki 150 centi és 100 kg, az borzalmasan kövér, de nem mondaná senki, hogy férfias.


Nekem a középsuliban az egyik barátnőmet csúfolták, 178 centi volt, és 80 kiló. És nagyon vállas/nyakas volt, a fiúk debellának csúfolták. Pedig amúgy nem volt rossz alakja, a 84 kilós, 160 centis lányt meg nem bántották, pedig alaktalan volt.


Szóval nem kritérium, hisz az összes modell magas, nem mondhatod, hogy Heidi Klum vagy Claudia Schiffer nem nőiesek, csak szerencsések. Ha egy 150 centis felszed 5 kilót, az sokkal jobban meglátszik rajta, mint egy 180 centisen, de ha a 180 centisnek vállas alkata van, akkor ő sem szerencsés.

2019. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Én pont ebben a helyzetben vagyok. Talán, ha mellben, vagy csípőben lennék erősebb, de sajnos nem igy van.😒
2019. szept. 7. 22:25
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem kritérium az alacsonyság.

Egy 160-5 cm-es magasság átlagos a nőknél, ez az ideális.


Szerintem egyébként személyiség függő, hogy ki nőies, de az tény, hogy az alacsonyabb nőknek szebb az arca (Natalie Portman, Eva Longoria pl.). Ha megfigyeled a legtöbb magas nőnek hosszúkás, nyújtott arca van, ami sajnos eléggé maszkulin.

(Pl. Claudia Schiffernek is.) Persze kivételek vannak.

2019. szept. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos nem nőies egy magas nő,akin van egy pár kiló felesleg.

Az már nagydarab, benga.

Én is így vagyok.


Ha valaki magas az csak akkor nőies,ha nagyon vékony.


De,ha valaki alacsony és kövér meg lehet cuki, duci stbstb..

2019. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!