Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges dolog az ha valaki...

Beteges dolog az ha valaki listát vezet a halottairól?

Figyelt kérdés
ezalatt azt értem, hogy a (nem tudom mi a neve nem kortárs de olyasmi) a vele hasonló korosztáju, vagy fiatalabbakról. Tehát akivel pl. együtt járt óvodába, iskolába, vagy ép munkatárs, . Tehát aki vele nagyjából egyidős, vagy ép fiatalabb? Tehát aki az élet rendje szerint előbb hallnak meg mint ő, szülő, nagyszülő, vagy nála lényegesen idősebb emberek, azokról nem, de akik vele hasonló korosztáju s simán bármelyikük lehetett volna kor alapján aki meghal, azokról igen. S ahogy múlnak az évek egyre csak nő és nő ez a lista. nekem pl.48 évesen 8 ilyen ember van,4 osztálytárs s 1 nálam fiatalabb kolléga 1 barát 1 egy ismerős és 1 nagyon távoli ismerős, (egyszer randiztam vele s az újságból tudtam meg hogy 4x évesen meghalt). Listát persze nem vezetek róluk, csak osztálytalálkozón merül fel a nevük, vagy ha összefutok egy régi ismerőssel. A nyolcadikat a héten tudtam meg, hogy már 7 éve nem él. És ebbe nincsenek beleszámolva azok az osztálytársak, akik nyomtalanul eltűntek. 4 osztályban voltam, vagyis közel 100 emberről van szó, s ebből kb 30-an vannak akiről senki nem tud semmit azokból akikkel én kommunikálok, s facebookon sincs nyomuk. Hozzá kell tenni, hogy pont az egyik ilyennel, akiről senki nem tud semmit s face profilja sincsen a napokban futottam össze az egyik sparban.
2019. szept. 8. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én régen smárlistát vezettem, meg csináltam diagramot 1-től 10-ig növekvő skálán
2019. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az inkább egészséges:)))
2019. szept. 8. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mások gyengeségeiről írtam listát... Igazából sohasem láttam tényleges hasznát, de volt.

Amúgy szerintem nem furcsa, kivéve akkor ha büszke rá, vagy esetleg nap mint nap előveszi, és nézegeti. Ezen a ponton teljesen korrekt a dolog szerintem.

2019. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez inkább egyfajta önsajnálat, tudatosítani magunkkal, hogy egyre öregebbek vagyunk. Igaz pozitívan is hozzá lehet állni, hogy ők már rég meghaltak mi meg nem de szerintem egyik se az igazi. Ennél még az is jobb amikor a vénember a 20 éves lányokat csöpögő nyállal nézi:)))
2019. szept. 8. 18:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvan kiről vezetek inkább listát. Olyan ismerősömről, aki időközben byzi lett. Egyszerűbb lista, de növekszik, mert nemrég még csak 1 fős volt, most meg már kettő.
2019. szept. 9. 01:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Öregapám számon tartott kinek kell még meghalni, hogy ő legyen a legöregebb a faluban. Már csak ketten voltak előtte mikor meghalt.
2019. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én majd ezt megcsinálom az előző ötletemmel. Már csak ketten lesznek előttem, akik nem byzik, amikor én...
2019. szept. 10. 18:34
 8/8 A kérdező kommentje:
3
2019. szept. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!