Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlenül agyontapostam egy...

Véletlenül agyontapostam egy meztelen csigát és rettenetesen gyötör a bűntudat. Éltetek már át hasonlót? Mi enyhítette?

Figyelt kérdés
Nem néztem a lábam elé és megtörtént...annyira sajnálom szerencsétlent😞
2019. szept. 8. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Hàt gratulàlok!!!!!!
2019. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Meg valószínű egy csomó apró rovart is eltapostál... Ha spanyol csiga volt, akkor azt el is kell taposni, mert kártékony, inváziós faj.
2019. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, de ha veletlen volt, akkor lepj tovabb ezen. Nyugodj meg!
2019. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem menj ki az erdobe egy hetre, elj a szabadban, egyel amit talalsz, kozben szorj hamut a fejedre es bogve, oklendezve, magadat gyulolve orditsd bele minden ejjel a sotetbe, hogy egy undorito gyilkos vagy.


Aztan amikor meguntad, koltozz vissza a kenyelmes, meleg szobacskadba es ird meg a hazidat.

2019. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Remélem már voltál gyónni.
2019. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én vastagon sózom őket direktbe, mert undorítóak, kártékonyak, és haszontalanok. Most akkor börtön jár nekem sorozatgyilkosságért? :O
2019. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi ezeket írtjuk, mert kártékonyak.


A házas csigákat viszont én is sajnálom. Azaz van egy szar érzésem, amikor hallom hogy reccsen a háza, de nem pörgök rajta egész nap.

2019. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
A sózás amúgy nem a legjobb megoldás sokszor, mert a külső nyálkás rétegüktől megszabadulnak és mennek tovább. Nem túl elegáns de én felnyársalom őket egy direkt erre befogott fém nyárssal
2019. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora egy szemét hozzäszolok vannak itt. Én még a darazsakat, pokokat, legyeket is élve tessékelem ki a házból. A szunyogokat kivéve nem ártanék szánt szándékkal egy állatnak sem. Kérdező, nyugodj meg, sajnos elofordulnak balesetek.
2019. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
9...majd akkor okoskodj ha a csiga lezabálja a zöldségeket a kertedben. Jaa gondolom neked nincs kerted. Akkor gondolom boltban veszed a zöldséget, aminek az előállítása nagyságrendekkel jobban megterheli a környezetet mint az én permetmentes biozöldségeim. Pár csiga meghalt, majd megsiratom őket. Ne legyél buta, álszent.
2019. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!