Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mások érzelmileg...

Szerintetek mások érzelmileg gyengének gondolhatnak, ha látják régi vagdosások nyomait a lábamon, karomon?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy mutathatom magamat magabiztosabbnak anélkül, hogy el kéne fednem a hegeket (mert nem akarok 40 fokban hosszúujjúban járkálni)?

2019. jún. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Biztos van olyan, aki ezt gondolja, de miért érdekelne egy ismeretlen véleménye?

Szerintem, ha nem takargatod, az már egy jele annak, hogy hátrahagytad (remélem igen) ezt a dolgot.

Ha valaki esetleg szóvá teszi, mondd meg az igazat, hisz a gyógyulás hosszú folyamat.

2019. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a legtöbb ember azt gondolja, hogy aki sebeket ejt a saját testén, az "bolond". Kevesen vannak, akik tudnak bármit erről az egészről és elfogadóak ezzel szemben. Utcán ok., max megbámulják sokan, de pl. egy állásinterjún egyáltalán nem kifizetődő mutogatni.
2019. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Én is pont ezen gondolkodtam valamelyik nap, régen vagdostam magam, meg úgy alapból elég (szerintem) szánalmas dolgokat műveltem. Utólag visszagondolva nem voltam se vagány, se lázadó vele, de akkor még ezt gondoltam...
2019. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!