Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti láttatok már olyan embert...

Ti láttatok már olyan embert pl suliban, aki megvágdosta a karját?

Figyelt kérdés
És úgy egyébként hogyan viselkedik az illető? Jó tanuló? Milyen az öltözködése? Meg ilyesmikre lennék kíváncsi. Köszi!

2019. jún. 8. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerkedtem egy Rocker lánnyal,amikor még suliba jártam,és ő vagdosta magát,mert otthon családi problémái voltak. Kedves lánynak tünt.
2019. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Volt egy szerelmi kapcsolatom egy ilyen lánnyal az egyetemen. Aranyos volt, meg úgy kimondottan nem volt vele baj, de nehéz volt elviselni az ilyen örök depressziós butaságokat. Főleg mivel egyébként volt vele orvosnál, nem volt valódi problémája, csak mivel otthon nem volt minden tökéletes így vezette le a feszkót. Nem sokáig bírtam.
2019. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamat :D
2019. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én néha vágdosom magam, eddig 2-3x tettem. Ha kivülről látol visszafogott, introvertált, általában illedelmes személynek láthatsz, bár magának valónak is. Ha akarok jó tanuló vagyok, ha nem akarok vele foglalkozni pedig nem. (Mind2-re volt példa.) Az öltözkedésem elég jó, bár néha kihívó, párszor megdícsérik, és általában észreveszik. Olvasok, írok, elmélgetezek, zenézek, és hallgatom is. Sokszor borús a hangulatom, és úgy gondolom mély érzéseket tudok megélni, sok kis apró dologra. Fiú vagyok, de nem mindig látszanak rajtam ezek az úgynevezett társadalom által férfinak ítélt szerepek.
2019. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igenigen, aki saját maga van ebben a helyzetben, az leírhatja így, mint a 4-es, hogy milyen ruhákat hord, milyennek látják őt valószínűleg kívülről, stb :) köszi minden eddigi választ;)
2019. jún. 9. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban kiderült az egyik osztálytársamról, bekerült a pszichiátriára. Addig nem is tudtuk.
2019. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha elemznem kell magam ( termeszetesen maximalisan szerényen :D), vagy kivülről néznem, azt mondanám: Egy folyton pulóverben járó kedves lány, akit (szinte) senki se utál, altalaban nyíltnak tűnik, közepes tanuló és soha semmilyen körülmények közt nem veszik rövid dolgokat. Plussz az oszt. társai kinézik belőle, hogy viccből megvágja magát, viccelődnek is ezzel.


De valójában teljesen komolyan, fajdalmasan és komolyan csinálom. Nem mondom meg nekik, nem akarom hogy miattam aggódjanak, vagy fárasszam őket.. :D

2020. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*kétszer írtem hogy komolyan, srry
2020. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!