Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gyarban dolgozik vagy...

Aki gyarban dolgozik vagy nehez fizikai munkan az hogy nem lesz depresszios töle?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt birni?? Én ràgondolok màr rosszul vagyok. Felhivnak telefonon es mondja mi a munka szinten rosszul vagyok. Ez miert van velem???

2019. szept. 9. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mi bajod, mi minden reggel vígan megyünk dolgozni, és közben ezt dúdoljuk.

Vár engem a gyár,

Mert nem vagyok lekvár.

Aki nem bírja a gyárat,

Egyen otthon lekvárat!

2019. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Pont hogy a depressziómon enyhít. Mivel a stresszt amit kaptam másoktól azt így levezethetem. Jobban érzem magamat munka után.
2019. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Mit nem adnék azért ha dolgozhatnék iskola helyett 😒😒
2019. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Sokuk faék egyszerűségű ember, és el sem jut odáig az agya, hogy ilyenen kattogjon.
2019. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 majd ha ott kell dolgoznod rájössz 😂😂😂😂😂
2019. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Jó az a kis mondóka 😀 Nem egy leányálom gyárban dolgozni, de nem is a világvége. Attól is függ, hogy milyen gyár. Én padló takarítással kezdtem a gyárban, ma már vezető pozícióban vagyok, mert mindíg bizonyítottam, hogy nem vagyok hülye gyerek. Rengeteg ismeretséget is szerez ott az ember. Jót - rosszat. Szerelmet - szexet. Amit akar. Vannak olyan dolgok az életben, ami depresszióssá tud tenni, de az nem a gyár. Annál sokkal fontosabb dolgok.
2019. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

#4

Amúgy igen, szerintem te közel jársz az igazsághoz.

2019. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

Vendéglátásban jobb a pult mögött, vagy rabszolga módjára kaját cipelni pénzes cigóknak, miközben beszólogatnak?


Irodai bérrabszolgának jobb? A kapu előtt cigizve, mint egy csöves, és csak álmodozni a jó nőkről, miközben a főnököd hosszú hétvégére viszi az ex-modell titkárnőjét, miközben a fizunapkor a 400-as fizudból azonnal ugrik 200 az albira, meg 100 a gyerekre.


Jobb mondjuk...


Vagy...

2019. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
#8 De bírom ezeket az általánosításokat. A fizikai munkások között senki sem szólogat be senkinek. Jó a hangulat. Ha kell mindig segítünk egymásnak. Te álomvilágban élsz.
2019. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#8: Miért cigiznék a kapu előtt?

Nem értem.

2019. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!