Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1éve vagyok a barátommal...

1éve vagyok a barátommal albérletben, lezüllöttem, depressziós lettem. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban ismertem meg.Szeretem, de inkább szexkapcsolat volt az elején. Ők 7en laktak egy alberletben a 3 öccsével meg az apja új nőjevel, plusz az öcsik barátnői is ott voltak, elég laza életet eltek.Elég silány körülmények között egymás hegyén hátán, de volt hangulat. Én a kertvárosi milliomos reszen laktam ugyan ott, az értelmiségi 80 éves szüleimmel, leginkább agyon dolgoztam magam és ez miatt szabadidőmben orvoshoz járkáltam egy hypohonder haverral, és be voltam fordulva. Én 36 lány ő 32 fiú. Mikor megismertem leköltöztem hozzájuk, elmúlt az álkandó nyak és hátfájásom, szerettem ott lenni,boldog voltam, de kineztek mert antiszociálisan viselkedtem. Engem otthonról 35 évesen ki akartak rakni, a baratomat is az apja, hogy túl sokan vannak. Kivett egy félpince albérletet. Az elején én rendeztem be, takarítottam ki. Mivel az én munkám szezonmunka, novemberben abbahagytam. Elkezdtem edzésre jarni, főztem , mostam, takarítottam, meg jó kedvem volt. A baratom akkoriban nem teljesen tiszta dolgokból, lehúzásokból élt meg. Állandóan savaztam ez miatt, ezért februartól mar magyjából semmit nem csinált, csak "bizniszelt". Én marciusban kezdtem el dolgozni, az edzést abbahagytam, de júniusra kicsúcsosodott hogy az esti ejjeli főzés - takaritás nem megy munka mellett nekem.Közben tönkrement az autóm is, biciklivel jártam, én fizettem az alberletet, ha összevesztünk üvöltözött h takarodjak el. Az en hibám, meg hogy olyan voltam mint egy őrmester vele de ezt ő hozta ki belőlem, de élveztem hogy irányíthatok. Mikor azt hittem teljesen szarráment az autóm, kimentünk en hülye az utolsó egy milliómból venni egy ugyan olyat, szeretem ezt a típust.Lehet hogy vicces lesz amit írok, de ott ment el végleg az eszem, lehet a sok endorfintól, amit a kerékparozas közben termelt az agyam, meg nyar eleje volt, napsütés , kalandok a lathatáron. Átvertek, mondjuk varható volt, 5 nap alatt tudtunk a roncs sz@rral hazakecmeregni, kölcsön kellett kérni h haza tudjunk jönni. Azórta totál depresszióba estem. Se pénzem, semmi nincs, mivel alig eszünk, mert elment a kedvem a főzéstől meg a munkától is, nem is bírok dolgozni csak minimalisan, kb 5 évvel öregebbnek nézek ki mint tavaly, ugy nezek ki mint egy csöves akoholista. Szüleimhez haza se jarok, hazaköltözni sincs pénzem. Próbalom összekapni magam, de azonnal kimegy a kis pénz is. Barátom meg most összekapta magát, reggel 6ra jár dolgozni, de az ő penze nekem nem kell, mert tudom hogyha összeveszünk akkor rámkiabálja.2 napja már az embereket is kerülöm, nem merek a szemükbe nezni az utcan és szorongok, főleg mióta azt hallottam hogy a környéken azt terjesztik hogy teljesen lezüllöttem a baratom mellett.. hogy tudnék talpra állni?
2019. szept. 3. 09:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy anyámek lecsúszott értelmisegi nyugdíjasok, akiknek semmi pénzük nincs, szinte éheznek, csak úgy csinálnak mintha lenne.. és nekem otthon már otthon semmit nem lehetett csinálnom mert csak "elősködök és fogyasztok" és különben is 35 vagyok..
2019. szept. 3. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

"lehúzásokból élt meg"



Eddig olvastam.

Mondjuk ettől előrébb se volt normális helyzet.


Menekülj onnan!

2019. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán az is lényeges, hogy magánvállalkozó vagyok, tehát akkor dolgozok amikor akaroknagyjából. Az utobbi időben volt hogy du.4kor kezdtem el dolgozni...
2019. szept. 3. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csoda,h depis vagy. próbálj a szüleidhez visszamenni, beszélj velük őszíntén, és magyarázd el ,h szeretnél "jó útra térni" talán megértenek - bár ugye nem ismerem őket - és pihend ki magad otthon, amíg helyre nem áll az egészséged, a pszichéd, aztán próbálj normális életet élni, kerüld a zűrös alakokat, helyzeteket.

nekem úgy tünik,h túlságosan figyelmen kivül hagyod a realitásokat és csak élsz, ahogy jól esik, miközben kisiklik a kezeid közül az életed.

sztem abszolút menthető vagy,ha most még megjön az eszed.

a pénz elúszhat,de amíg van egészséged, addig újra kezdheted bármikor,bárhol. sok alvás, nyugalom , az otthonosság helyre fog hozni, ha a szüleid is partnerek,de neked is normálisabban kell gondolkodnod, mert az álmodozás könnyen tévútra visz. A szüleid valszeg a legközelebbi olyan hozzátartozóid, akikre számíthatsz,ha jól hámozom ki a szavaidból, más közeli kapcsolatodról nem írsz ,akik segíthetnének...

sajnos ebben az országban az emberek nemigen törődnek egymással, inkább jól kihazsnálják egymást,de persze szeretnek más életében vájkálni.

azt nem írtad milyne végzettséged van,h tudnál-e esetleg lépni később, vagy máshova költözni dogozni, kiszakadni a környezetedből és új életet kezdeni.

de azért neked is változnod kell,h szociálisabb legyél legalább azokkal, akikkel közelebbi kapcsolatban vagy.

Szóval előbb egy kis nyugira van szükséged, aztán célokra, amit el akarsz érni és az ahhoz kellő teendőkre.

Munkát manapság sztem nem olyna nehéz találni - mégha nem is az álmaid melója lesz - és ha lesz kereseted onnantól

már sokkal jobban fogod magad érezni.

2019. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen szabad a beosztásod,akkor lehet az is gond,hogy kifolyik az idő a kezeid közül, a gondolataid nem rendszerezettek.

célokra, napirendre szükséged lesz, h úgy élj mint aki bejár dolgozni. próbálj meg mindennap ugyanakkor felkelni, étkezni, "elkezdeni dolgozni" " befejezni a munkát" és egyáltalán kialakítani egy napirendet, h minden tevékenységednek meglegyen az ideje. A pénzt is oszd be és csak a legfontosabbakra költs. írd fel mire van szükséged és azon felül ne vegyél nagyon mást,amíg meg nem szokod a beosztást.

csak kezdetben nehéz,aztán megszokod az új életed. de ha nagyon rossz állapotba vagy továbbra is, akkor fontold meg,h elköltözől és pihensz. a sok alvás csodákat tesz ,de sportolás - futás, gyaloglás, úszás - is nagyon sokat segít fizikailag helyreállni, vagy az elszakadás attól a környezettől,ahol már nem érzed jól magad, de akár az emberekkel is próbálhatsz jobban lenni, aki erre fogékony az is sokat segíthet. új normálisabb ismerősök,mégha talán nem is lesznek olyna közeli jóbarátok,de lesz akivel beszélsz. de előb neked is normálsabbnak kell lenni, nem uralkodni, nem különcködni...

ha helyrejöttél és továbbra sem felel meg a világ neked,akkor bárhova mehetsz még.

az én mottóm, h mindnen nap egy új esély,akármilyen mélyen vagy sosem lehetsz olyna mélyen,hogy onnan nincs kiút és sokszor nem is gondolja az ember,hogy miylen gyorsan és nagymértékben meg tud változni az élete pozitív irányban, csak keresni a kiútat, mégha nem is látszik most.

2019. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a lehúzó kapcsolatot szakítsd meg és költözz haza legalább egy évre, míg rendezed a soraidat! A hazaköltözéshez minek pénz?

Az legalább nem egy léha, bűnöző közeg és ha otthon nem csak "élősködsz és fogyasztasz", akkor nem fogják neked azt mondani!

Én ezt tenném.

2019. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A költözéshez is rengeteg energia, akaraterő és azért pénz is kell. Ki kéne pakolni az egész lakast és leszerelni egy csomó mindent amit felszereltem..
2019. szept. 3. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Hagyd a tárgyakat a fenébe, fogj egy táskát és magadat mentsd!

... vagy ragadj be egy polcért és karnisért a posványba!

2019. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!