Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a bajom, hogy kib*szott...

Az a bajom, hogy kib*szott s*gghülyék az emberek, és emiatt már kezdek depressziós is lenni, mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 23:21
 1/3 anonim válasza:
57%
Ne is foglalkozz velük.. keress normális embereket akik megértőek, meghallgatnak stb.. ❤ ez ellen nem sokat tudsz tenni. Csak el kéne fogadd és megszokjad őket.
2019. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem csupán "kib*szott s*gghülyék" az emberek, ám a hasonló a hasonlót vonzza!
2019. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Amig nem ártanak neked, addig próbálhatod a hülyeségüket szórakoztatónak találni. Mint valami reality tv műsor.

En így éltem túl az ügyintéző munkás korszakomat, amikor naponta negyvenen ertetlenkedtek nekem, vagy éppen rajtam élték ki hogy szar napjuk van.

Ingyen cirkusz.

2019. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!