Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Mi a helyes reakció a...

Nők! Mi a helyes reakció a kéretlen bókokra, füttyögésekre, tárgyiasításokra?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltok ilyen helyzetben? Egyszerűen nem tudom mit kell ilyenkor reagálni. Kellemetlen és megalázó. Persze nem haragszom vagy ilyesmi.. de nem tudom hova tenni.

Főleg olyanokról beszélek,amikor a barátom ismerősei hoznak ilyen helyzetbe. Nem idegenek.

Volt hogy megjegyezték például,hogy "nehéz figyelni arra amit mondok" - utalva arra hogy mélyebb kivágásű felsőt viselek. Nem tudtam mit reagálni mert egyrészt kellemetlen hogy a társaságban az én mondanivalóm nem számít,mert arra úgysem figyel senki,másrészt,ha így gondolja,bámészkodjon csak de minek kellett ezt így kimondani??

Volt, hogy a barátom bemutatott munkatársainak, és miután lekezeltünk a barátomhoz fordult és megjegyzéseket tett,vagy olyanokat mondott, hogy "bemutatsz nekem egy jó nőt,erre még foglalt is".. Én is ott vagyok,én is hallom. Csak rohadt kellemetlen,és nem tudom mit kell ilyenkor reagálni. Elég megalázó hogy ennyivel el lettem intézve,hogy én vagyok a foglalt jó nő,és léphetünk tovább. Másra nem kíváncsiak,és ezt nem is próbálják leplezni.

Mostmár kezdek ráunni így kb száz alkalom után,nem tudom mit kell tennem..



2019. szept. 10. 14:15
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Ismeretlenekre nem reagálok, de ha a barátom haverjai tennének megjegyzéseket, akkor nekik beszólnék, és a barátom is tudna róla, hogy a barátai nem tisztelik se őt se engem.
2019. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Meg kell beszélni pároddal, bár ahogy mondják "a közelebbi barátok átlaga vagy"


Lehet nem akarjuk tudni ki a pasi.


Figyi ha párodban annyi sincs, hogy szóljon haverjaira "viselkedj a párommal szemben"

Nos el kellene gondolkodnod.


Sokszor levegőnek nézem dúrván az ilyeneket, de ha ismerős ismerőse vagy már a begyembe van szembe fordulok vele s lekezelő tekintettel megvetve.

"Nekem kellene fütyülni, gyere ide s csóváld a farkad. Jah bocsi puncipöcökkel sokra nem mész."

Meg hasonlók. Úgy bele az IQ szint alattinak a nemlétező férfiaságába. ^^


Egy rendes ember tudja, hogyan kell viselkedni.


Volt hogy munkások voltak kritikán aluliak.

Odamentem mosolyogva és elmondtam nekik:

Én nem azért nézem le a maguk fajtákat, mert azt dolgoznak, amit hiszen valakinek ezt is meg kell csinálnia, hanem ezért a tré cigàny viselkedés,megnyilvánulás miatt." Szánalmasak.


Te pedig legyél nő a párod mellett, ne pedig egy kutya, akit sétáltat maga mellett s fütyülgetnek a haverjai.

A rendes gazda se engedi meg, hogy más fütyülgessen, nyúlkáljon a kutyájához.


Te meg mondd meg párodnak: eleged van a kutya szerepből. Nyisd ki szád.

2019. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12#-es.. Nyugi. Csak nyugi! :)
2019. szept. 11. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!